Cyfrowa stomatologia w Twoim zasięgu

Cyfrowa stomatologia w Twoim zasięgu

Skaner wewnątrzustny Medit i500

 

Skaner wewnątrzustny Medit i500 to wysoka wydajność, produktywność i atrakcyjna cena. Otwarta architektura i intuicyjna obsługa sprawi, że integracja skanera w Twojej klinice będzie przyjemnością. Medit i500 został stworzony, by zwiększyć wartość Twojej praktyki niezależnie od specjalizacji, Skaner wewnątrzustny Medit i500 spełni Twoje potrzeby, zoptymalizuje przepływu pracy i zagwarantuje elastyczność działania.

 

Wysoki zwrot z inwestycji
Niezrównana wydajność w połączeniu z konkurencyjną ceną zapewnia wyjątkowo szybki zwrot z inwestycji

 

Elastyczność
Otwarta architektura oprogramowania pozwala na eksport plików STL, co zapewnia płynną współpracę z dowolnym system CAD/CAM.

 

Imponująca prędkość
Inteligentny algorytm skanowania z dwoma szybkimi kamerami, zapewnia płynne i błyskawiczne skanowanie wewnątrzustne.

 

Bezproszkowy
Bezproszkowy proces skanowania zwiększa komfort pacjenta i skraca czas wizyty.


Mała końcówka
Mała końcówka skanująca Medit i500 jest korzystna zarówno dla użytkownika, jak i dla pacjenta –
ułatwia manewrowanie, a pacjent nie odczuwa dyskomfortu.


Wysoka rozdzielczość

Medit i500 tworzy realistyczne obrazy o wysokiej rozdzielczości i bogactwie szczegółów, pozwalając na łatwe odróżnienie struktury zęba od tkanki miękkiej, a także na identyfikację linii preparacji i podcieni.


Wysoka dokładność

In Vitro* In Vivo**
Odtwarzalność Precyzja
Punkt 5.3μm ± 0.34 3.2μm ± 0.49 10μm
Ćwiartka 17.3μm ± 0.43 6.3μm ± 0.63 25μm
Łuk 21.0μm ± 1.48 22.6μm ± 7.55 50μm

* Test dokładności in vitro został przeprowadzony przez Yonsei University College of Dentistry zgodnie z metodami przedstawionymi w części „Analiza porównawcza dokładności danych skanowania pojedynczego zęba, ćwiartkii pełnego łuku między dwoma typami skanera wewnątrzustnego, i500 i Trios 3 ”Ji-Man Park, 19 grudnia 2018 r.
** Test dokładności in vivo został przeprowadzony przez Medit.


Skanowanie wideo

W Medit i500 skanowanie oparte jest o rejestr wideo – skaner w krótkim czasie przechwytuje więcej danych.  Obraz rejestrowany jest w ten sposób przez dwie kamery, dając bardziej szczegółowe i wyraźne rezultaty.


Lekki

Skanowanie może być niewygodne i męczące, zwłaszcza jeśli używasz ciężkiego skanera. 
Wyeliminowaliśmy ten problem w skanerze Medit i500. Dzięki lekkiej i ergonomicznej głowicy skanującej, Twoja praca będzie bardzo wygodna.


Żywe kolory

Skaner wewnątrzustny Medit i500 rejestruje precyzyjne kolory, które pozwalają rozróżnić tkankę miękka, płytkę nazębną i zęby.


Sterowanie jednym przyciskiem

Pojedynczy przycisk skanera Medit i500 umożliwia użytkownikowi rozpoczęcie i zatrzymanie skanowania w dowolnym momencie, bez konieczności sięgania do komputera. Naciśnij przycisk raz, aby rozpocząć skanowanie lub je zatrzymać. Po zakończeniu skanowania przytrzymaj go, aby przejść do następnego etapu skanowania.

Doskonała symbioza sprzętu i oprogramowania

Korzystanie z Medit i500 i towarzyszącego mu oprogramowania jest przyjemnym doświadczeniem. Jest łatwy do zrozumienia dla wszystkich użytkowników, jak również łatwy w integracji z systemami CAD/CAM w Twojej praktyce lub laboratorium.

Skanowanie przed preparacją
Możesz wykonać skanowanie przed preparacją zębów pacjenta i wykorzystać te dane do różnych zastosowań. Dzięki skanowanie typu „pre-op”, skanowanie po preparacji można wykonać szybciej i łatwiej. Dane te można również wykorzystać jako dane referencyjne w procesie modelowania, by pomóc w tworzeniu bardziej naturalnych protez.

Skanowanie wycisków
Funkcja obsługuje operacje skanowania złożonego, w których wykorzystuje się zarówno dane skanowania wewnątrzustnego ustnego, jak i dane z tradycyjnego wycisku. Dzięki prostemu procesowi oba skany można wykorzystać, połączyć w czasie rzeczywistym i wykorzystywać do modelowania.

Skanowanie w wysokiej rozdzielczości
Możesz skanować określone części zęba w wysokiej rozdzielczości. Ta funkcja umożliwia skanowanie w HD tylko tam, gdzie jest to wymagane, umożliwiając efektywne zarządzanie czasem skanowania, pojemnością danych itp. Wybrany obszar jest wyświetlany w innym kolorze, co ułatwia korzystanie z niego.

Analiza okluzji
Funkcja analizy okluzji szybko analizuje stan zgryzu szczęki i żuchwy, wyświetlając wyniki na mapie kolorów z wartościami liczbowymi. Mapa kolorów pokazuje stopień okluzji w różnych kolorach i wyświetla odpowiednie wartości po przesunięciu kursora nad każdym obszarem. Możesz również sprawdzić odległość między preparowanym zębem a jego antagonistą.

Tryb „Replay”
Funkcja powtórnego skanowania (Replay) pozwala odtworzyć poprzedni proces skanowania. Poprzez wirtualne pokazanie końcówki skanera i obszaru skanowania, będziesz mógł zobaczyć, jak przebiegał proces skanowania, umożliwiając identyfikację i poprawę Twoich metod skanowania lub nawyków.

Kamera HD
Równolegle z funkcją skanowania 3D, ta funkcja pozwala używać skanera jako kamery wewnątrzustnej do robienia zdjęć HD. Możesz udostępniać zdjęcia w laboratorium i korzystać z nich podczas konsultacji z pacjentami.

Otwarte rozwiązania CAD/CAM dla stomatologii

OFERTA:

Skanery protetyczne
Frezarki CNC
Piece do synteryzacji
Akcesoria CAD/CAM
Oprogramowanie EXOCAD
Oprogramowanie Sum3D

 

KONTAKT:

+48 32 307 40 03
info@tagdental.pl

Pracujemy
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9:00 - 17:00

Chcesz wiedzieć czy stać Cię na CAD/CAM?

Nasz kalkulator pozwoli Ci to wyliczyć. Zapisz się na newsletter by go otrzymać.

FreshMail.pl
 

Chcesz wiedzieć czy stać Cię na CAD/CAM?

Nasz kalkulator pozwoli Ci to wyliczyć. Zapisz się na newsletter by go otrzymać.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl