Zaznacz stronę

Exocad Ultimate + 3 licencje Exoplan w cenie

14 cze, 2023

Strona główna » Blog » Exocad Ultimate + 3 licencje Exoplan w cenie

Exocad Ultimate + 3 licencje Exoplan w cenie

14 cze, 2023

Wejdź w świat cyfrowej stomatologii. 

Dlaczego exocad to dobry wybór?

 

Szybsze przepływy pracy, lepsza biegłość

 Jest łatwy w użyciu i spełnia wysokie oczekiwania

 Elastyczność, jakiej potrzebujesz

Niezawodność, której możesz zaufać

Niezależny i innowacyjny

Przyszłość w zasięgu ręki

Co otrzymujesz w cenie?

SzkoleniePozwoli ci na płynne rozpoczęcie pracy w programie, a przede wszystkim, nauczy cię korzystania z niego. Przekażemy ci niezbędą wiedzę związaną z technologią CAD / CAM.

3 licencje Exoplan –  Decydując się na zakup otrzymujesz od nas 3 dodatkowe licencje, dzięki którym możesz współpracować z lekarzami podczas nawigacji chirurgicznej. 

Wszystkie moduły – W pakiecie Ultimate zostały zawarte wszystkie moduły niezbędne do pełnego cyfrowego projektowania, a w tym najnowszy moduł Xsnap. 

A  to wszystko za jedyne 49 900 PLN

 

Wspieramy na każdym etapie

 

Poza najlepszym oprogramowaniem, otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Uzyskasz dostęp do specjalistycznej wiedzy, którą na co dzień możesz wykorzystać w praktyce.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania Exocad.
Z nami otrzymasz oficjalne wsparcie techniczne, szybki zakup i okazyjne ceny dla podstawowych wersji bazowych oraz modułów dodatkowych.

 

 

Wejdź w świat cyfrowej stomatologii.

Skontaktuj się z nami:

+ 48 32 307 40 03
sprzedaz@tagdental.pl

Polecane artykuły

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental i rozwijaj świat cyfrowej stomatologii.Cyfrowa stomatologia to Twoja pasja? Posiadasz doświadczenie w branży stomatologicznej?  To świetnie! W związku z rozwojem naszej firmy szukamy 3 osób, które dołączą do zespołu...

Oferta drukarek 3D Phrozen!

Oferta drukarek 3D Phrozen!

Wybierz najlepszą drukarkę 3DPhrozen jest to jedna z przodujących firm na rynku drukarek 3D. Szeroka gama modeli pozwoli Ci na wybranie idealnego sprzętu dopasowanego do sposobu pracy oraz indywidualnych potrzeb każdego gabinetu bądź pracowni. Dołącz...

Nowa edycja exoplan 3.1 Rijeka

Nowa edycja exoplan 3.1 Rijeka

Chirurgia sterowana z innej galaktykiNowy exoplan 3.1 Rijeka jest pełen dodatkowych funkcji i ulepszonych narzędzi, które zwiększają bogactwo możliwości w chirurgii sterowanej i jeszcze bardziej ulepszają opiekę nad pacjentem. Cieszymy się, że możemy...