fbpx

Nowa możliwość wypożyczenia MEDIT i700 – współpraca z CEREClab

25 maj, 2021

Strona główna » Digitalizacja » SKANERY WEWNĄTRZUSTNE » Nowa możliwość wypożyczenia MEDIT i700 – współpraca z CEREClab

Nowa możliwość wypożyczenia MEDIT i700 – współpraca z CEREClab

Wprowadzamy do naszej oferty usługę bezpłatnego użyczenia lekarzowi najnowszego modelu skanera wewnątrzustnego MEDIT i700 na zasadzie współpracy z laboratorium protetycznym.

Jest to najlepsze synergiczne rozwiązanie, łączące skaner wewnątrzustny z cyfrowym laboratorium.

Współpraca oparta jest na darmowym wypożyczeniu skanera wewnątrzustnego w zamian za zlecanie prac laboratorium CEREClab.

Ponadto TAG Dental jako autoryzowany importer skanerów MEDIT i700 zapewnia instalację oraz bezpłatne szkolenia wdrażające.

CEREClab – Laboratorium protetyki komputerowej

Główną ideą projektu jest umożliwienie lekarzom rozwoju swojej praktyki, poprzez wkroczenie w najnowocześniejszy wymiar protetyki stomatologicznej, jakim jest CAD/CAM.

Laboratorium CEREClab gwarantuje wykonanie uzupełnień protetycznych na najwyższym poziomie w najkrótszym czasie – bez wycisków analogowych, na miarę XXI wieku.

Prace wykonywane są pod okiem dr n. med. Marcina Kędry – Key Opinion Leadera Dentsply Sirona w zakresie systemu CAD/CAM.

Oprócz szkolenia teoretycznego oraz praktycznego, na każdym etapie współpracy zapewniona jest kompleksowa pomoc techniczna.

Przejdź na stronę CEREClab >

MEDIT i700

Wypożyczenie skanera

Współpracę zawsze poprzedza szkolenie, które odbywa się po uzgodnieniu dogodnego terminu, w gabinecie klienta. Na szkoleniu lekarz poznaje system CAD/CAM, uczy się posługiwać skanerem oraz otrzymuje wskazówki odnośnie pierwszych prac. Zawsze jest to szkolenie praktyczne.

W trakcie pierwszego kwartału współpracy, lekarz zaznajamia się ze specyfiką pracy na skanerze, uczy współpracy z laboratorium online i wypracowuje nawyki niezbędne w stomatologii cyfrowej.

Po pierwszym kwartale klient decyduje, czy zostawia skaner i kontynuuje współpracę na zasadach najmu, kupuje skaner na własność w wersji zamkniętej, czy rezygnuje i zwraca sprzęt.

Dowiedz się więcej o usłudze >

Polecane artykuły

Medit on Tour

Medit on Tour

facebookinstagramyoutubePrezentacje nowych skanerów! Bezprzewodowego Medit i700w oraz Medit i600Zapraszamy na premierowe prezentacje nowych modeli skanerów wewnątrzustnych, zwłaszcza bezprzewodowego Medit i700w. Odkryjemy też dodatkowy model i600,...

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl