Nowa możliwość wypożyczenia MEDIT i700 – współpraca z CEREClab

25 maj, 2021

Strona główna » Digitalizacja » SKANERY WEWNĄTRZUSTNE » Nowa możliwość wypożyczenia MEDIT i700 – współpraca z CEREClab

Nowa możliwość wypożyczenia MEDIT i700 – współpraca z CEREClab

Wprowadzamy do naszej oferty usługę bezpłatnego użyczenia lekarzowi najnowszego modelu skanera wewnątrzustnego MEDIT i700 na zasadzie współpracy z laboratorium protetycznym.

Jest to najlepsze synergiczne rozwiązanie, łączące skaner wewnątrzustny z cyfrowym laboratorium.

Współpraca oparta jest na darmowym wypożyczeniu skanera wewnątrzustnego w zamian za zlecanie prac laboratorium CEREClab.

Ponadto TAG Dental jako autoryzowany importer skanerów MEDIT i700 zapewnia instalację oraz bezpłatne szkolenia wdrażające.

CEREClab – Laboratorium protetyki komputerowej

Główną ideą projektu jest umożliwienie lekarzom rozwoju swojej praktyki, poprzez wkroczenie w najnowocześniejszy wymiar protetyki stomatologicznej, jakim jest CAD/CAM.

Laboratorium CEREClab gwarantuje wykonanie uzupełnień protetycznych na najwyższym poziomie w najkrótszym czasie – bez wycisków analogowych, na miarę XXI wieku.

Prace wykonywane są pod okiem dr n. med. Marcina Kędry – Key Opinion Leadera Dentsply Sirona w zakresie systemu CAD/CAM.

Oprócz szkolenia teoretycznego oraz praktycznego, na każdym etapie współpracy zapewniona jest kompleksowa pomoc techniczna.

Przejdź na stronę CEREClab >

MEDIT i700

Wypożyczenie skanera

Współpracę zawsze poprzedza szkolenie, które odbywa się po uzgodnieniu dogodnego terminu, w gabinecie klienta. Na szkoleniu lekarz poznaje system CAD/CAM, uczy się posługiwać skanerem oraz otrzymuje wskazówki odnośnie pierwszych prac. Zawsze jest to szkolenie praktyczne.

W trakcie pierwszego kwartału współpracy, lekarz zaznajamia się ze specyfiką pracy na skanerze, uczy współpracy z laboratorium online i wypracowuje nawyki niezbędne w stomatologii cyfrowej.

Po pierwszym kwartale klient decyduje, czy zostawia skaner i kontynuuje współpracę na zasadach najmu, kupuje skaner na własność w wersji zamkniętej, czy rezygnuje i zwraca sprzęt.

Dowiedz się więcej o usłudze >

Polecane artykuły

Porównanie frezarek

Porównanie frezarek

facebookinstagramyoutubeDobrze dobrana frezarka oraz odpowiednie materiały eksploatacyjne zagwarantują efektywny proces produkcyjny i poprowadzą do nowej świadomej jakości. Na rynku dostępne są różne typy i rodzaje frezarek. Różnią się mocą,...

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

facebookinstagramyoutubeZ okazji Świąt Bożego Narodzenia,przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Życzy TAG Dental ...

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl