Barwniki

Farby do charakteryzacji cyrkonu

Farby do barwienia cyrkonu po procesie synteryzacji.
Farby Glanz
Zestaw (17 kolorów):

NATUR®
KOLORS®

  • 4 Kolory podstawowe: A, B, C i D
  • 12 kolorów dodatkowych: Biały/Śnieżny, Cytryna, Róż, Niebieski, Pomarańczowy, Czarny, Brązowy, Tytoń, Szary, Oliwkowy, Trawa, Fioletowy

Charakterystyka farb Glanz:
Glanz NATUR®: pokrycie całej korony i szyjek, glazura
Wskazówki Glanz KOLORS®:

  • „Biały/Snieżny”: do guzków i odwapnień; mała ilość, cienkie warstwy.
  • Niebieski: dla przezierności w obszarze szkliwa / brzegu siecznego / okluzyjnego.
  • Brązowy: do bruzd
  • Kolory podstawowe: charakteryzacja obszaru zębiny.
  • Pomarańczowy, Cytrynowy: charakteryzacja obszaru szyjki – od wewnątrz lub na zewnątrz.

Od 30 lat Kerox Dental jest producentem ceramiki o wysokiej precyzji z siedzibą w UE, z zakładem produkcyjnym na Węgrzech. Każdego roku produkujemy i sprzedajemy ponad 60 milionów wysokiej jakości produktów ceramicznych, specjalizujemy się w tworzeniu najwyższej jakości tlenku cyrkonu na rynku. Produkcja wspierana jest przez zespół badawczo-rozwojowy i inżynieryjny składający się z 34 osób, dedykowanych do pracy tylko i wyłącznie z tlenkiem cyrkonu i tlenkiem glinu.

Kerox wykorzystuje unikalną technologię prasowania i spiekania, z kompletnym procesem zarządzaniem jakością. Łączymy wykorzystanie najbardziej zaawansowanych metod kwalifikacyjnych i automatycznych urządzeń badawczych, a także wymagających, wielostopniowych procedur kontroli jakości, w tym 100% kontrolę wszystkich części i etapów. Naszą dewizą jest "brak technologicznego kompromisu w jakości".

Nigdy nie idziemy na kompromis w zakresie naszych wysokich standardów. Wykorzystując najnowszą technologię, najlepsze surowce i najbardziej doświadczonych profesjonalistów w branży, nasze innowacyjne produkty z tlenku cyrkonu o wysokiej wytrzymałości / wysokiej przezroczystości, szybko zyskały uznanie i zostały wykorzystane przez techników dentystycznych i stomatologów na całym świecie.

Kerox posiada klientów w ponad 30 krajach na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce Północnej, Południowej i Łacińskiej, Azji, Australii i Afryce, zapewniając im doskonałą obsługę klienta, niezawodne dostawy na czas i konkurencyjne ceny.

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl