PMMA

PMMA E4K Premia

Bloczki PMMA E4K Premia są odpowiednie do wykonywania tymczasowych koron i mostów oraz do weryfikacji mostu na modelu gipsowym i w jamie ustnej przed ostatecznym procesem frezowania struktury z tlenku cyrkonu.

PMMA E4K Premia:
Wyjątkowo łatwy w obróbce
Dokładne dopasowanie kolorów
Wytrzymałość na zginanie: 114 MPa
Twardość Vickersa: 26,6 HV
Moduł E: 2771 MPa
Monomer resztkowy <1%

E4K PREMIA CAST DISC
Dyski E4K PMMA Premia Cast nadają się do odlewania, weryfikacji struktur na modelach gipsowych i wstępnych próbach wewnątrzustnych.
Łatwe do frezowania, bez zapychania narzędzia
Biokompatybilne
Wypalają się bezresztkowo

PMMA E4K PREMIA
Otwarte systemy: (’98): 14, 15 (tylko Bleach), 16, 18, 20, 25 mm
Multilayer: 15, 18, 20, 25 mm
Kompatybilne z Ammann Girrbach (’71): 16, 20 mm
Kompatybilne z Zirkonzahn (’95): 15,20 mm

PMMA E4K PREMIA CAST
Otwarte systeym: 15 i 20 mm

PMMA E4K PREMIA
Otwarte (’98): A1, A2, A3, B1, B2, B3, BL1, BL2, BL3, przezroczysty
Multilayer: A1, A2, A3, B1
Kompatybilne z AG i ZZ (’71, ’95): A1, A2, A3, przeproczysty

PMMA E4K PREMIA CAST
Kolory: przezroczysty

Od 30 lat Kerox Dental jest producentem ceramiki o wysokiej precyzji z siedzibą w UE, z zakładem produkcyjnym na Węgrzech. Każdego roku produkujemy i sprzedajemy ponad 60 milionów wysokiej jakości produktów ceramicznych, specjalizujemy się w tworzeniu najwyższej jakości tlenku cyrkonu na rynku. Produkcja wspierana jest przez zespół badawczo-rozwojowy i inżynieryjny składający się z 34 osób, dedykowanych do pracy tylko i wyłącznie z tlenkiem cyrkonu i tlenkiem glinu.

Kerox wykorzystuje unikalną technologię prasowania i spiekania, z kompletnym procesem zarządzaniem jakością. Łączymy wykorzystanie najbardziej zaawansowanych metod kwalifikacyjnych i automatycznych urządzeń badawczych, a także wymagających, wielostopniowych procedur kontroli jakości, w tym 100% kontrolę wszystkich części i etapów. Naszą dewizą jest "brak technologicznego kompromisu w jakości".

Nigdy nie idziemy na kompromis w zakresie naszych wysokich standardów. Wykorzystując najnowszą technologię, najlepsze surowce i najbardziej doświadczonych profesjonalistów w branży, nasze innowacyjne produkty z tlenku cyrkonu o wysokiej wytrzymałości / wysokiej przezroczystości, szybko zyskały uznanie i zostały wykorzystane przez techników dentystycznych i stomatologów na całym świecie.

Kerox posiada klientów w ponad 30 krajach na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce Północnej, Południowej i Łacińskiej, Azji, Australii i Afryce, zapewniając im doskonałą obsługę klienta, niezawodne dostawy na czas i konkurencyjne ceny.

Otwarte rozwiązania CAD/CAM dla stomatologii

OFERTA:

Skanery protetyczne
Frezarki CNC
Piece do synteryzacji
Akcesoria CAD/CAM
Oprogramowanie EXOCAD
Oprogramowanie Sum3D

 

KONTAKT:

+48 32 307 40 03
info@tagdental.pl

Pracujemy
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9:00 – 17:00

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl