Tlenek cyrkonu

Ultra High Translucent
Multilayer

Tlenek cyrkonu Ultra High Translucent Multilayer (UTML) est optymalnym materiałem dla koron i mostów do 3 punktów, w odcinku przednim. Oferuje 6 warstw naturalnego koloru, gradient od szyjki do brzegu siecznego i wysoką przezierność, imitując naturalną estetykę.

  • Zastosowania: korony i mostów do 3 punktów w odcinku przednim
  • Super przezierne i wytrzymałe
  • 6 warstw koloru
  • Łatwy w obróbce

 


 

Radioaktywność — 0,011 Bq / μg
Wytrzymałość na zginanie — >700 MPa
Wytrzymałość na pękanie — 3,5 MPa m1 / 2
CTE —
Rozpuszczalność chemiczna — 4 ug / cm2
Gęstość masowa — 6,01 g / cm3
ZrO2 + HfO2 + Y2O3 — 99,8%
Twardość — [HV] 1250

 

Typ II klasa 4 (zgodność z ISO 6872)

 

 

  • 98 mm (otwarte systemy) — 14, 20 mm
  • 71 mm (kompatybilne z Amann Girrbach) — 14, 20 mm
  • kolory: A2, A3, B1, C2, D2

 

 

  • 98 mm (otwarte systemy)
  • 71 mm (kompatybilne z Amann Girrbach)

Od 30 lat Kerox Dental jest producentem ceramiki o wysokiej precyzji z siedzibą w UE, z zakładem produkcyjnym na Węgrzech. Każdego roku produkujemy i sprzedajemy ponad 60 milionów wysokiej jakości produktów ceramicznych, specjalizujemy się w tworzeniu najwyższej jakości tlenku cyrkonu na rynku. Produkcja wspierana jest przez zespół badawczo-rozwojowy i inżynieryjny składający się z 34 osób, dedykowanych do pracy tylko i wyłącznie z tlenkiem cyrkonu i tlenkiem glinu.

Kerox wykorzystuje unikalną technologię prasowania i spiekania, z kompletnym procesem zarządzaniem jakością. Łączymy wykorzystanie najbardziej zaawansowanych metod kwalifikacyjnych i automatycznych urządzeń badawczych, a także wymagających, wielostopniowych procedur kontroli jakości, w tym 100% kontrolę wszystkich części i etapów. Naszą dewizą jest "brak technologicznego kompromisu w jakości".

Nigdy nie idziemy na kompromis w zakresie naszych wysokich standardów. Wykorzystując najnowszą technologię, najlepsze surowce i najbardziej doświadczonych profesjonalistów w branży, nasze innowacyjne produkty z tlenku cyrkonu o wysokiej wytrzymałości / wysokiej przezroczystości, szybko zyskały uznanie i zostały wykorzystane przez techników dentystycznych i stomatologów na całym świecie.

Kerox posiada klientów w ponad 30 krajach na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce Północnej, Południowej i Łacińskiej, Azji, Australii i Afryce, zapewniając im doskonałą obsługę klienta, niezawodne dostawy na czas i konkurencyjne ceny.

Otwarte rozwiązania CAD/CAM dla stomatologii

OFERTA:

Skanery protetyczne
Frezarki CNC
Piece do synteryzacji
Akcesoria CAD/CAM
Oprogramowanie EXOCAD
Oprogramowanie Sum3D

 

KONTAKT:

+48 32 307 40 03
info@tagdental.pl

Pracujemy
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9:00 – 17:00

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl