Barwniki

Płyny do barwienia

Barwniki do cyrkonu to idealne rozwiązanie do koloryzacji koron i mostów przed synteryzacją. Płyny na bazie wody. Występują we wszystkich 16 odcieniach VITA.

Idealne odwzorowanie 16 odcieni VITA
Zoptymalizowany pod kątem materiałów wysoce przeziernych (Kerox HT)
Na bazie wody ze śladowymi ilościami kwasu i alkoholu, dzięki czemu nie odparowuje
Penetruje głęboko i nie pozostawia plam na powierzchni
Optymalny czas zanurzania wynosi 30 sekund (HS), 1 minuta (HT)
Kolory czerwony, brązowy, szary i zielony są bardziej żywe niż konkurencyjne rozwiązania
Może być stosowany w każdym piecu do spiekania
Wysuszyć przed synteryzacją

Użyj przed spiekaniem
Dostępne kolory: Jasnoróżowy, Ciemnoróżowy
Szyjki i bruzdy: brązowe
Przezierność: niebieski, szary
IMA: Intelligent Multilayer Advancer

Służą jako kontrast, by lepiej zwizualizować barwienie cyrkonu.

Dostępne kolory:

czerwony
niebieski
brązowy

Od 30 lat Kerox Dental jest producentem ceramiki o wysokiej precyzji z siedzibą w UE, z zakładem produkcyjnym na Węgrzech. Każdego roku produkujemy i sprzedajemy ponad 60 milionów wysokiej jakości produktów ceramicznych, specjalizujemy się w tworzeniu najwyższej jakości tlenku cyrkonu na rynku. Produkcja wspierana jest przez zespół badawczo-rozwojowy i inżynieryjny składający się z 34 osób, dedykowanych do pracy tylko i wyłącznie z tlenkiem cyrkonu i tlenkiem glinu.

Kerox wykorzystuje unikalną technologię prasowania i spiekania, z kompletnym procesem zarządzaniem jakością. Łączymy wykorzystanie najbardziej zaawansowanych metod kwalifikacyjnych i automatycznych urządzeń badawczych, a także wymagających, wielostopniowych procedur kontroli jakości, w tym 100% kontrolę wszystkich części i etapów. Naszą dewizą jest "brak technologicznego kompromisu w jakości".

Nigdy nie idziemy na kompromis w zakresie naszych wysokich standardów. Wykorzystując najnowszą technologię, najlepsze surowce i najbardziej doświadczonych profesjonalistów w branży, nasze innowacyjne produkty z tlenku cyrkonu o wysokiej wytrzymałości / wysokiej przezroczystości, szybko zyskały uznanie i zostały wykorzystane przez techników dentystycznych i stomatologów na całym świecie.

Kerox posiada klientów w ponad 30 krajach na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce Północnej, Południowej i Łacińskiej, Azji, Australii i Afryce, zapewniając im doskonałą obsługę klienta, niezawodne dostawy na czas i konkurencyjne ceny.

Chcesz wiedzieć czy stać Cię na CAD/CAM?

Nasz kalkulator pozwoli Ci to wyliczyć. Zapisz się na newsletter by go otrzymać.

FreshMail.pl
 

Chcesz wiedzieć czy stać Cię na CAD/CAM?

Nasz kalkulator pozwoli Ci to wyliczyć. Zapisz się na newsletter by go otrzymać.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl