Szkolenia CAD/CAM

Rozważasz inwestycję w cyfrowe technologie, a może chcesz poszerzyć swoją wiedzę z ich wykorzystania w swojej codziennej pracy? Jeśli tak, zapraszamy na szkolenia z cyklu CAD CAM Experts. Wprowadzimy Cię w świat cyfrowych technologii i pokażemy jak maksymalnie wykorzystać ich potencjał.

 

Najnowsze szkolenia

SZKOLENIE

29-30 marca 2021 | Częstochowa

Wstęp do stomatologii cyfrowej

#cyfrowastomatologia #wyciski #łuktwarzowy #skanerytwarzy

Szkolenie dwudniowe. Różnice i podobieństwa ze stomatologią analogową. Rodzaje sprzętu wykorzystywanego do tworzenia uniwersalnego protokołu planowania cyfrowego. Zastosowania protokołów cyfrowych w różnych dziedzinach stomatologii, na przykładach klinicznych. Najczęstsze błędy popełniane podczas współpracy lekarz –pacjent – technik dentystyczny.

szkolenie

20-21 marca 2021 | Polanica Zdrój, Centrum Estetique

Skanuj, planuj, bądź digital – cyfrowa protetyka od podstaw

#cyfrowastomatologia #skanerMedit #wirtualnaartykulacja #skanerytwarzy

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie do dr. Pawła Szuba-Paszkiewicza, podczas którego dowiesz się jak w pełni wykorzystać możliwości skanera wewnątrzusntego Medit i500. Poruszane zagadnienia to, m.in.:
▫ Protetyka cyfrowa – zacznijmy od podstaw.
▫ Podstawowa dokumentacja fotograficzna w kontekście cyfrowego planowania wirtualnego Pacjenta.
▫ Wprowadzenie do diagnostyki – podstawowe zagadnienia z okluzji w środowisku cyfrowym (wywiad funkcjonalny, analiza estetyczna, MIP, CR, CO, wirtualna artykulacja).

Cykliczne szkolenia

29 lutego 2020 | Katowice

Cyfrowy uśmiech jako narzędzie komunikacji z pacjentem i laborem

#cyfrowastomatologia #cyfrowyusmiech #waxup #exocad #druk3d

Jednodniowy warsztat na którym dowiesz się, jak przygotować cyfrowy projekt uśmiechu, który posłuży do wizualizacji przyszłego uzębienia pacjenta i będzie doskonałym narzędziem do planowania i wytworzenia pracy protetycznej.

Minione wydarzenia

23 listopada 2019 | Katowice

Cyfrowy uśmiech jako narzędzie komunikacji z pacjentem i laborem

#cyfrowastomatologia #cyfrowyusmiech #waxup #exocad #druk3d

Kolejna edycja jednodniowego warsztatu na którym przedstawiamy, jak przygotować cyfrowy projekt uśmiechu, który posłuży do wizualizacji przyszłego uzębienia pacjenta i będzie doskonałym narzędziem do planowania i wytworzenia pracy protetycznej.

16 listopada 2019 | Stargard

Cyfrowy uśmiech jako narzędzie komunikacji z pacjentem i laborem

#cyfrowastomatologia #cyfrowyusmiech #waxup #exocad #druk3d

Jednodniowy warsztat na którym dowiesz się jak przygotować cyfrowy projekt uśmiechu, który posłuży do wizualizacji przyszłego uzębienia pacjenta i będzie doskonałym narzędziem do planowania i wytworzenia pracy protetycznej.

28 września 2019 | Katowice

Implantoprotetyka w EXOCAD

#implanty #exocad #exocad_expert

Szkolenie wprowadzające w tematykę implantoprotetyki w oprogramowaniu EXOCAD. Przeznaczone dla osób znających podstawowy moduł Exocad, chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wykonywania prac opartych na implantach.

17 września 2019 | Warszawa

Dental Days 2019

#hybrydowa_technologia_produkcji

Prezentacja najnowszych technologii wytwarzania uzupełnień protetycznych przy wykorzystaniu hybrydowej technologii produkcji. Zalet spieku laserowego SLM Trumpf TruPrint 1000 i precyzji oferowanej przez urządzenia skrawające firmy Imes-Icore.

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl