Zaznacz stronę

Szkolenie

CAD-owe struktury interlockowe do prac kombinowanych – w Exocad

Data:

13 marca 2021 r.

Godziny:
9.00-18.00

Cena:

1700 zł brutto

Rejestracja:

andrzejpolak@interia.pl
tel. 501 188 089

Organizator:

Art-DENT 
TAG Dental

Szkolenie zakończone

Zapraszamy na kolejną edycję.

CAD-owe struktury interlockowe do prac kombinowanych – w Exocad

Szanowni Technicy wykonujący struktury do prac kombinowanych w CAD, zarówno z cyrkonu, jak i z metalu!
Zgodnie z blisko rocznym okresem przygotowań do tego kursu zapraszamy na pierwszą jego edycję.

Zakres kursu obejmuje

  • Wykład dot. freztechniki w pracach kombinowanych, ok. 2 godziny – prowadzący Andrzej Polak.
  • Pokaz budowania 3-y punktowej struktury koronowej; 3 stopnie i 2 interlocki, 1 zasuwa-CADLOCK firmy ZL Microdent – prowadzący Dawid Ślipek.
  • Samodzielne wykonanie tej struktury przez kursantów.
  • Wygenerowanie pliku STL do frezarki CAM, SLM lub drukarki 3D.
  • Certyfikat, faktura.

Specjalny bonus od organizatora

Osoby, które wezmą udział w tym pierwszym kursie otrzymają zniżkę 150 zł na udział w tegorocznej konferencji w Strykowie.

Prowadzący

tech. dent. Dawid Ślipek

Absolwent Medycznej Szkoły Policealnej Województwa Śląskiego im. Prof. Antoniego Cieszyńskiego w Zabrzu.

Technik dentystyczny specjalizujący się w projektowaniu CAD zarówno prac stałych jak i ruchomych. Od 2014 roku pracujący głównie z wykorzystaniem technik cyfrowych. 7 lat doświadczenia w Exocad.

W laboratorium z pasją i zaangażowaniem wdraża kolejne rozwiązania cyfrowe bazując na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas pracy analogowej oraz na szkoleniach. Nie straszne mu przestawienie na tory cyfrowe prac wykonywanych dotychczas manualnie. W swojej codziennej pracy wykonuje szeroki zakres uzupełnień stałych jak korony, mosty, licówki, odbudowy na implantach, wkłady, nakłady, suprastruktury – w większości z wykorzystaniem tlenku cyrkonu.

Nie stroni również od prac ruchomych jak protezy szkieletowe i prac kombinowanych w połączeniu z attachmentami lub opartych na teleskopach czy belkach. Pełen zakres tych prac projektuje w oprogramowaniu Exocad. Samodzielnie czuwa również nad etapami produkcji i post-processing’u. Entuzjasta cyfryzacji, druku 3D, maksymalizowania efektywności i jakości pracy przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi cyfrowych.

Nieustannie szlifujący swoje dotychczasowe umiejętności i rozwijający się. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach krajowych oraz zagranicznych. Na bieżąco śledzi trendy oraz rozwój nowych technologii w technice dentystycznej.

W wolnym czasie podnosząc sobie poprzeczkę – szlifuje umiejętności poprzez zagłębianie się w nieskończone możliwości jakie daje oprogramowanie Exocad.