Skanery Imetric z pakietem APOLLO Implant Components

Lis 9, 2017 | SKANERY LABORATORYJNE

APOLLO Implant Components przygotowało specjalną ofertę dla użytkowników skanerów Imetric. Każdy nowo zakupiony skaner otrzyma zestaw markerów do skanowania, bibliotekę CAD oraz preferencyjny cennik usług APOLLO!

Nawiązanie współpracy z APOLLO Implant Components wzbogaca skanery Imetric o szereg korzyści, pozwalających w pełni wykorzystać możliwości urządzeń w zakresie skanowania prac protetycznych na implantach. W ramach specjalnej oferty kupując skaner Imetric L1m/L1i z exocad otrzymujecie Państwo całkowicie bezpłatnie:

  • spersonalizowany zestaw markerów do skanowania – APOLLO Scan Markers
  • obszerną Bibliotekę CAD APOLLO
  • preferencyjny cennik usług APOLLO
  • wsparcie techniczne i merytoryczne

APOLLO Scan Markers to markery do skanowania niezbędne do ustalenia pozycji implantów w programie CAD. W ramach naszej współpracy z APOLLO, otrzymujecie Państwo bezpłatnie zestaw markerów dla wybranych przez Państwa systemów implantologicznych. Jeśli zajdzie taka potrzeba APOLLO może dostarczyć nowe markery dla innych systemów implantologicznych na preferencyjnych warunkach.

Biblioteka CAD APOLLO dostarczana wraz ze skanerem została dostosowana do procedury skanowania Imetric. Zapewnia ona większą dokładność pozycjonowania niż dopasowywanie w EXOCAD, a także skraca czas skanowania. Dzięki specjalnemu algorytmowi programu skanującego, skanowanie modelu, jak i skanowanie markerów odbywa się podczas jednego skanu (tradycyjna metoda zakłada wykonanie osobnych skanów). W praktyce do zeskanowania modelu pod belkę implantologiczną, wystarczy wykonanie jednego skanu.

Każdy klient, który zakupi nowy skaner Imetric otrzymuje preferencyjny cennik usług APOLLO. Rabatami objęte są wszystkie oferowane przez APOLLO Implant Components produkty. Dotyczy to zarówno produktów wytwarzanych w technologii frezowania, jak i spieku laserowego.

Wsparcie techniczne i merytoryczne oferowane użytkownikom skanerów Imetric, obejmuje obsługę skanera i oprogramowania EXOCAD, jak również praktyczne wskazówki związane z produkcją uzupełnień protetycznych na implantach. Wieloletnie doświadczenie w produkcji struktur przykręcanych nauczyło nas, że technologia to nie wszystko. Równie ważna jest wiedza, doświadczenie i przestrzeganie procedur, które wyeliminują błędy produkcyjne. Kupując skaner Imetric z pakietem Apollo Implant Components, otrzymujecie Państwo dostęp do wiedzy i doświadczenia zbieranego przez naszych specjalistów od ponad 10 lat. Oferujemy okresowe szkolenia w naszej siedzibie, jak również stałe wsparcie zdalne.

Szwajcarska precyzja

Protetyka oparta na implantach, w szczególności prace wielopunktowe, wykonywane z poziomu implantu wymagają szczególnej precyzji na każdym etapie produkcji. By ją uzyskać konieczne jest nie tylko przestrzeganie wielu zasad i procedur ale również korzystanie z urządzeń o wyjątkowych parametrach. Skanery Imetric charakteryzują się przemysłową dokładnością pozycjonowania implantów, osiągając precyzję poniżej 5 mikronów dla całego łuku. Tylko nieliczne urządzenia frezujące są w stanie utrzymać tak rygorystyczne parametry produkcji.

Apollo Implant Components jest polską firmą powstałą w odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku implantologicznego na indywidualne rozwiązania dla protetyki stomatologicznej na implantach. Jest pierwszą w Polsce firmą korzystającą z technologii zarezerwowanej dla fabrycznej produkcji indywidualnych konstrukcji protetycznych na implantach, wykorzystując przy tym wysoce precyzyjne, szwajcarskie centra obróbcze.

Dzięki wykorzystaniu szwajcarskiej precyzji skanowania i szwajcarskiej precyzji frezowania otrzymujecie Państwo produkt światowej klasy.

Chcesz wiedzieć czy stać Cię na CAD/CAM?

Nasz kalkulator pozwoli Ci to wyliczyć. Zapisz się na newsletter by go otrzymać.

FreshMail.pl
 

Chcesz wiedzieć czy stać Cię na CAD/CAM?

Nasz kalkulator pozwoli Ci to wyliczyć. Zapisz się na newsletter by go otrzymać.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl