Zaznacz stronę

Centrum sterylizacji – PROCLENZ

Zbuduj własne centrum sterylizacji. Nowoczesne meble dentystyczne Zilfor.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji dotyczących oferty lub dowiedzieć się więcej.
Porozmawiaj z naszym doradcą 32 307 40 03.

Zestaw PROCLENZ 1 – 410 cm

Wygodny zestaw z miejscem do pracy, gdzie odkażanie, zostało oddzielone od mycia i płukania. Z dezynfekcji termicznej płynnie przechodzimy do pakowania i zgrzewania. A na końcu sterylizacja i przechowywanie.

Zestaw PROCLENZ 2 – 320 cm

Projekt tej konkretnej kompozycji mebli wyróżnia się istotną praktycznością. Maszyna pakująca i autoklaw są zagłębione wewnątrz kolumny, co ułatwia optymalizację przestrzeni.

Zestaw PROCLENZ 3 – 310 cm

Innowacyjny system oszczędzający miejsce pozwala na integrację wielofunkcyjnych urządzeń otwieranych od góry, dzięki czemu blat z funkcją uchylania jest wygodny w użytkowaniu.

Zestaw PROCLENZ 4 – 260 cm

Praktycznym rozwiązaniem, estetycznym i lekkim, jest innowacja podstawy z anodowanymi aluminiowymi nóżkami, które umożliwiają łatwiejsze i skuteczniejsze czyszczenie pod szafkami.

Zestaw PROCLENZ 5 – 210 cm

Specjalny dwustronny pojemnik na narzędzia na kółkach. Jedna strona ma tace do przechowywania sterylnych narzędzi, a druga służy do zbierania w chronionych pojemnikach wszystkich używanych i zakażonych narzędzi lub odpadów.

PROCLENZ

CENTRUM STERYLIZACJI

W zgodzie z głównymi wytycznymi sanitarnymi, ZILFOR stworzył szereg narzędzi i produktów do sterylizacji, które mogą być stosowane w leczeniu i zarządzaniu materiałami zakaźnymi. 

W procesie sterylizacji szczególną uwagę zwraca się na gospodarkę wodną zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Dzięki rozkładanemu blatowi, różne wielofunkcyjne urządzenia otwierane od góry, można zintegrować z głównym korpusem zestawu, jako innowacyjny systemem oszczędzający miejsce. 

Możesz wybrać elegancję zamkniętej podstawy u dołu lub wygodę otwartego cokołu, która pomaga zachować nienaganną higienę.

Innowacyjny system oszczędzający miejsce, pozwala na integrację wielofunkcyjnych urządzeń z górnym otworem w korpusie całego zestawu mebli, dzięki czemu blat z funkcją uchylania jest bardzo wygodny.

Praktycznym rozwiązaniem, estetycznym i lekkim, jest innowacyjna podstawa z anodowanymi aluminiowymi nóżkami, które pozwalają na łatwiejsze i skuteczniejsze czyszczenie pod szafkami.

Blaty 

Blat z laminatu
Blat Corian®
Blat ze stali nierdzewnej
Blat warstwowy, stratyfikowany

Szuflada na klawiaturę

Wyciągany blat roboczy

Stopki i rozwiązania otwarcia

Anodowane stopki aluminiowe
Zamknięta podstawa
Otwierane uchwytem
Otwierane pchnięciem

Kurki mieszające i zawieszane półki

Bateria MCA
Bateria MDE

Wózki specjalne

Wózek dwustronny na tace
Wózek do autoklawu

Zamów nowoczesne meble dentystyczne
lub dowiedz się więcej o ofercie

Skontaktuj się z nami:

+ 48 32 307 40 03
sprzedaz@tagdental.pl