Zaznacz stronę

Exocad Ultimate + 3 licencje Exoplan w cenie

25 maj, 2023

Strona główna » Blog » Exocad Ultimate + 3 licencje Exoplan w cenie

Exocad Ultimate + 3 licencje Exoplan w cenie

25 maj, 2023

Wejdź w świat cyfrowej stomatologii. 

Dlaczego exocad to dobry wybór?

 

Szybsze przepływy pracy, lepsza biegłość

 Jest łatwy w użyciu i spełnia wysokie oczekiwania

 Elastyczność, jakiej potrzebujesz

Niezawodność, której możesz zaufać

Niezależny i innowacyjny

Przyszłość w zasięgu ręki

Co otrzymujesz w cenie?

SzkoleniePozwoli ci na płynne rozpoczęcie pracy w programie, a przede wszystkim, nauczy cię korzystania z niego. Przekażemy ci niezbędą wiedzę związaną z technologią CAD / CAM.

3 licencje Exoplan –  Decydując się na zakup otrzymujesz od nas 3 dodatkowe licencje, dzięki którym możesz współpracować z lekarzami podczas nawigacji chirurgicznej. 

Wszystkie moduły – W pakiecie Ultimate zostały zawarte wszystkie moduły niezbędne do pełnego cyfrowego projektowania, a w tym najnowszy moduł Xsnap. 

A  to wszystko za jedyne 49 900 PLN

 

Wspieramy na każdym etapie

 

Poza najlepszym oprogramowaniem, otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Uzyskasz dostęp do specjalistycznej wiedzy, którą na co dzień możesz wykorzystać w praktyce.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania Exocad.
Z nami otrzymasz oficjalne wsparcie techniczne, szybki zakup i okazyjne ceny dla podstawowych wersji bazowych oraz modułów dodatkowych.

 

 

Wybierz najlepsze materiały i skorzystaj z promocji

Skontaktuj się z nami:

+ 48 32 307 40 03
sprzedaz@tagdental.pl

Polecane artykuły

Promocja na skanery!

Promocja na skanery!

Dołącz do nas w Social Mediach i bądź na bieżąco! Stomatologia przyszłości!We Know HowTAG Dental O nasPolityka prywatności SZKOLENIA Harmonogram WykładowcyOFERTA Skanery wewnątrzustneSkanery laboratoryjneDrukarki 3DFrezarki stomatologiczneOprogramowanie EXOCADKONTAKT...

Premiera skanera MEDIT i900

Premiera skanera MEDIT i900

  TESTUJ JAKO PIERWSZY   Chcesz zrobić krok do przodu i przetestować najnowszy skaner Medit 𝐢𝟗𝟎𝟎 jako pierwszy?   Zapisz się na bezpłatny 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐲 𝐩𝐨𝐤𝐚𝐳*, który odbędzie się 18 maja w biurze TAG Dental i poznaj najnowszą technologię, która na nowo stworzy...

Konferencja Techniki Dentystycznej

Konferencja Techniki Dentystycznej

Jako zloty sponsor mamy przyjemność Was zaprosić na 18. konferencję techniki dentystycznej Grzegorza i Andrzeja Polaków! W tym roku przygotowaliśmy dla Was wykłady, warsztaty, pokazy, które z pewnością rozwiną Wasze techniczne skrzydła i otworzą oczy na nowe...