Zaznacz stronę
Specjaliści w TAG Dental

Wiedza i doświadczenie
to nasze atuty

Szkolenia w TAG Dental prowadzone są przez ekspertów, certyfikowanych trenerów, a także lekarzy i praktyków z różnych dziedzin stomatologicznych

Regularnie do współpracy zapraszamy cenionych w branży stomatologicznej wykładowców, aby mogli podzielić się z Państwem szeroką wiedzą oraz zdobywanym przez lata doświadczeniem.

Medit T310 z exocadem

Nasi Specjaliści

Lekarz stomatolog, wykładowca, lider, prowadzący i opiekun klubu dyskusyjnego wg filozofii Spear Education. Lekarz stomatolog specjalizujący się od ukończenia studiów w zaburzeniach czynnościowych narządu żucia i leczeniu interdycyplinarnym. Od 1999 roku związany z European Academy of Craniomandibular Disorders (EACD) i American Academy of Orofacial Pain (AAOP). Prezydent Elekt EACD na lata 2012-2013. Praktyk i ceniony wykładowca m.in. Wydawnictwa Kwintesencja, Dentsply Polska…

Tomasz Gołąb
Certyfikowany Trener exocad

Właściciel firmy TAG Dental, zajmującej się wdrażaniem cyfrowych technologii w laboratoriach i gabinetach stomatologicznych. Autoryzowany przedstawiciel i certyfikowany trener, m.in. exocad/exoplan, Medit, Phrozen3D, WorkNC CAM.

Z branżą stomatologiczną związany od 2011 roku. Prowadząc jedno z pierwszych polskich centrów frezowania, zdobył szeroką wiedzę o technologiach CAD/CAM i procesach wytwarzania uzupełnień protetycznych w cyfrowych protokołach, ze szczególnym uwzględnieniem prac implantoprotetycznych.

Zwolennik otwartych systemów CAD/CAM. Uważa, że technologia nie powinna definiować protokołów stomatologicznych, a je wspomagać.

Ukończył wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze.

Certyfikaty i uprawnienia

Wiktoria Granek

tech. dent. Filip Pudło

Od 2010 roku zawodowo związany z branżą CAD/CAM. Doświadczenie zdobywał pracując w renomowanych laboratoriach i centrach frezowania.

W TAG Dental zajmuje się sprzedażą i prezentacją flagowych produktów. Oprócz prowadzenia kluczowych klientów, szkoli lekarzy i techników dentystycznych z obsługi i użytkowania systemów, oprogramowania i urządzeń.

 

Wiktoria Granek

tech. dent. Wiktoria Granek

Od 2015 roku związana z branżą dentystyczną. Absolwentka kierunku Technik dentystyczny Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu. Poszerzając swoje horyzonty ukończyła Psychologię w Biznesie na Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Pasjonuje się technologią cyfrową wykorzystywaną w Protetetyce Stomatologicznej. 

Pracownik działu Wsparcia TAG | Dental. Prowadzi szkolenia dla Stomatologów i Techników dentystycznych z zakresu obsługi oprogramowania Medit Link, exocad oraz skanerów i drukarek 3D. Dąży do zwiększenia świadomości dotyczącej najnowszych rozwiązań technologicznych w Stomatologii.

Od początku swojej ścieżki zawodowej pracowała na stanowiskach obsługujących systemy CAD/CAM, dodatkowo zdobywająć doświadczenie w licowaniu ceramiki. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności w technologii cyfrowej stomatologii, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz warszatach.

Certyfikaty i uprawnienia

Kamila Kokot

tech. dent. Kamila Urban

Magister inżynier kierunku Inżynieria Materiałowa na specjalnościach Inżynierii Stomatologicznej oraz Inżynierii Materiałów Biomedycznych, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Chcąc połączyć wiedzę inżynierską i stomatologiczną, uzyskała tytuł Technika Dentystycznego po ukończeniu Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu.

Związana z komputerowym wspomaganiem wytwarzania zarówno od strony przemysłowej, jak i stomatologicznej. Uważa, że systemy CAD/CAM w stomatologii i technice dentystycznej to przede wszystkim lepsza jakość, krótszy czas wytwarzania i w związku z tym większe zadowolenie pacjentów.

Pracownik Działu Wsparcia TAG | Dental. Nieustannie szkoli się, aby jak najlepiej stawić czoła nawet najtrudniejszym problemom naszych klientów i poszerzać własne horyzonty.

Certyfikaty i uprawnienia

Kamila Kokot

dr n. med. Arkadiusz Rutkowski

Technik dentystyczny z 30-letnim doświadczeniem, nauczyciel, szkoleniowiec, autor kilkudziesięciu publikacji w czasopismach branżowych.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Obecnie adiunkt, pełnomocnik Rektora i koordynator kierunku: Techniki dentystyczne w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.

Od kilku lat intensywnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w zakresie cyfrowych technologii protetycznych, zastępując prace manualne rozwiązaniami wspomaganymi komputerowo.

Wiktoria Granek

tech. dent. Paweł Nogajczyk

Absolwent Ekonomii i Organizacji Przedsiębiorstw na Wyższej Szkole Ekonomii i Turystyki oraz absolwent Policealnej Szkoły Medycznej w Starachowicach, gdzie uzyskał tytuł Technika Dentystycznego.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Specjalizuje się w pracach pełnoceramicznych i na implantach. Projektuje prace w komputerowym systemie CAD/CAM (technologia komputerowego planowania uśmiechu).

Zwolennik Stomatologii Kompleksowej, jest również założycielem Pracowni Protetycznej Nano-Tech, którą założył z lek. dent. Maciejem Ciesielskim.

Jako jedyny technik dentystyczny w Polsce jest absolwentem prestiżowego Centrum Szkoleniowego KOIS Center w Seattle w Stanach Zjednoczonych, w dziedzinie okluzji.

Karol Pudło

tech. dent. Karol Pudło

Technik dentystyczny, inżynier materiałoznawstwa dentystycznego. Od 2009 roku prowadzi laboratorium protetyczne SmileLab specjalizujące się w implantoprotetyce i protetyce estetycznej.

Do tworzenia swoich pracach wykorzystuje najnowsze cyfrowe rozwiązania technologiczne w branży stomatologicznej. Od początku kariery zawodowej praktykuje klinicznie, dzięki czemu tworzy unikatowy system współpracy i komunikacji lekarz-technik. Ciągle rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach w Polsce i całej Europie.

Oprócz prowadzenia laboratorium, szkoli lekarzy i techników dentystycznych, m.in. na Curriculum Implantologii Duda Clinic College.

Jarek Cmokowicz

tech. dent. Jarosław Cmokowicz

exocad Expert z wyboru!

Od 2011 roku zawodowo związany z cyfrowymi technologiami. Doświadczenie zdobywał pracując w renomowanych laboratoriach i centrach frezowania, gdzie zajmował się wykonywaniem rozległych projektów implantologicznych w technologii CAD/CAM.

Na co dzień wykonuje prace protetyczne w pełnym protokole cyfrowym, wykorzystującym m.in. cyfrowy projekt uśmiechu, nawigację chirurgiczną, natychmiastowe obciążenia z uwzględnieniem wirtualnej artykulacji.

Posiada rozległą wiedzę na temat systemów CAD/CAM, zarówno od strony projektowej, jak i wytwarzania, a przede wszystkim posiada bogate doświadczenie w ich wykorzystaniu w codziennej pracy laboratorium.

Certyfikaty i uprawnienia

Certyfikaty TAG Dental – oficjalnego dystrybutora oprogramowania