Specjaliści w TAG Dental

Wiedza i doświadczenie
to nasze atuty

Szkolenia w TAG Dental prowadzone są przez ekspertów, certyfikowanych trenerów, a także lekarzy i praktyków z różnych dziedzin stomatologicznych

Regularnie do współpracy zapraszamy cenionych w branży stomatologicznej wykładowców, aby mogli podzielić się z Państwem szeroką wiedzą oraz zdobywanym przez lata doświadczeniem.

Medit T310 z exocadem

Nasi Specjaliści

Lekarz stomatolog, wykładowca, lider, prowadzący i opiekun klubu dyskusyjnego wg filozofii Spear Education. Lekarz stomatolog specjalizujący się od ukończenia studiów w zaburzeniach czynnościowych narządu żucia i leczeniu interdycyplinarnym. Od 1999 roku związany z European Academy of Craniomandibular Disorders (EACD) i American Academy of Orofacial Pain (AAOP). Prezydent Elekt EACD na lata 2012-2013. Praktyk i ceniony wykładowca m.in. Wydawnictwa Kwintesencja, Dentsply Polska…

Tomasz Gołąb
Certyfikowany Trener exocad

Właściciel firmy TAG Dental, zajmującej się wdrażaniem cyfrowych technologii w laboratoriach i gabinetach stomatologicznych. Autoryzowany przedstawiciel i certyfikowany trener, m.in. exocad/exoplan, Medit, Phrozen3D, WorkNC CAM.

Z branżą stomatologiczną związany od 2011 roku. Prowadząc jedno z pierwszych polskich centrów frezowania, zdobył szeroką wiedzę o technologiach CAD/CAM i procesach wytwarzania uzupełnień protetycznych w cyfrowych protokołach, ze szczególnym uwzględnieniem prac implantoprotetycznych.

Zwolennik otwartych systemów CAD/CAM. Uważa, że technologia nie powinna definiować protokołów stomatologicznych, a je wspomagać.

Ukończył wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze.

Certyfikaty i uprawnienia

Wiktoria Granek

Tech. dent. Wiktoria Granek

Od 2015 roku związana z branżą. Absolwentka kierunku Technik dentystyczny Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu. Poszerzając swoje horyzonty ukończyła Psychologię w Biznesie na Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Ma ogromną pasję do udoskonaleń technologii cyfrowych z zakresu Protetyki Stomatologicznej. 

Pracownik działu Wsparcia TAG|Dental. Współprowadzi szkolenia dla Stomatologów i Techników dentystycznych z zakresu obsługi oprogramowania MeditLink, exocad oraz skanerów i drukarek 3D. Dąży do rozszerzenia najnowszych rozwiązań technologicznych w Stomatologii.

Od początku swojej ścieżki zawodowej pracowała na stanowiskach obsługujących systemy CAD/CAM oraz ceramiki nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w technologii cyfrowej stomatologii.

Certyfikaty i uprawnienia

Wojciech Bociek

Tech. dent. Wojciech Bociek

Technik dentystyczny. Od 2005 roku związany z branżą protetyczno dentystyczną, specjalizujący się w rozwiązaniach cyfrowych w protetyce. Certyfikowany szkoleniowiec wielu firm będących liderami w branży CAD/CAM. Instuktor zawodu Technika Dentystycznego. Ciągle rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach w Polsce i całej Europie. Oprócz udzielania wsparcia w technologii CAD/CAM, szkoli lekarzy i techników dentystycznych z użytkowania systemów i postępowania CAD/CAM/CNC, druk 3D.

Certyfikaty i uprawnienia

Lekarz stomatolog, wykładowca, lider, prowadzący i opiekun klubu dyskusyjnego wg filozofii Spear Education. Lekarz stomatolog specjalizujący się od ukończenia studiów w zaburzeniach czynnościowych narządu żucia i leczeniu interdycyplinarnym. Od 1999 roku związany z European Academy of Craniomandibular Disorders (EACD) i American Academy of Orofacial Pain (AAOP). Prezydent Elekt EACD na lata 2012-2013. Praktyk i ceniony wykładowca m.in. Wydawnictwa Kwintesencja, Dentsply Polska…

Lek. dent. Błażej Szczerbaniewicz

Lekarz stomatolog specjalizujący się od ukończenia studiów w zaburzeniach czynnościowych narządu żucia i leczeniu interdycyplinarnym.

Od 1999 roku związany z European Academy of Craniomandibular Disorders (EACD) i American Academy of Orofacial Pain (AAOP). Prezydent Elekt EACD na lata 2012-2013. Praktyk i ceniony wykładowca m.in. Wydawnictwa Kwintesencja, Dentsply Polska.

Od 2014 roku na wniosek Prof. Jana Dobrogowskiego założył Sekcję Bólu Jamy Ustnej i Twarzy Polskiego Towarzystwa Badania Bólu której głównym celem jest integracja środowiska stomatologicznego i lekarskiego w dziedzinie zaburzeń czynnościowych narządu żucia w tym szczególnie bólu jamy ustnej i twarzy, bruksizmu, okluzji oraz schorzeń stawu skroniowo-żuchwowego.

Na rynku szkoleniowym działa od 1999 roku, najpierw jako asystent w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej w Zabrzu, następnie jako wykładowca stworzonego przez siebie autorskiego programu szkolenia podyplomowego z okluzji i zaburzeń czynnościowych narządu żucia.

Karol Pudło

Tech. dent. Karol Pudło

Technik dentystyczny, inżynier materiałoznawstwa dentystycznego. Od 2009 roku prowadzi laboratorium protetyczne SmileLab specjalizujące się w implantoprotetyce i protetyce estetycznej.

Do tworzenia swoich pracach wykorzystuje najnowsze, cyfrowe rozwiązania technologiczne w branży stomatologicznej. Od początku kariery zawodowej praktykuje klinicznie, dzięki czemu tworzy unikatowy system współpracy i komunikacji lekarz-technik. Ciągle rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach w Polsce i całej Europie.

Oprócz prowadzenia laboratorium szkoli lekarzy i techników dentystycznych, m.in. na Curriculum Implantologii Duda Clinic College.

Jarek Cmokowicz

Tech. dent. Jarosław Cmokowicz

exocad Expert z wyboru!

Od 2011 roku zawodowo związany z cyfrowymi technologiami. Doświadczenie zdobywał pracując w renomowanych laboratoriach i centrach frezowania, gdzie zajmował się wykonywaniem rozległych projektów implantologicznych w technologii CAD/CAM.

Na co dzień wykonuje prace protetyczne w pełnym protokole cyfrowym, wykorzystującym m.in. cyfrowy projekt uśmiechu, nawigację chirurgiczną, natychmiastowe obciążenia z uwzględnieniem wirtualnej artykulacji.

Posiada rozległą wiedzę na temat systemów CAD/CAM, zarówno od strony projektowej, jak i wytwarzania, a przede wszystkim posiada bogate doświadczenie w ich wykorzystaniu, w codziennej pracy laboratorium.

Certyfikaty i uprawnienia

Certyfikaty TAG Dental – oficjalnego dystrybutora oprogramowania

Zapisz się na newsletter

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl