Zaznacz stronę
Projektowanie cyfrowego uśmiechu
Cyfrowy projekt uśmiechu

Smile Creator

Cyfrowy projekt uśmiechu

Projektowanie cyfrowego uśmiechu

Przyszłość stomatologii estetycznej

Przejdź na wyższy poziom projektowania uśmiechu dzięki Smile Creator. Oprogramowanie umożliwia stworzenie cyfrowej wizualizacji uśmiechu pacjenta na podstawie zdjęć i rzeczywistego obrazu 3D uzębienia (np. skan wewnątrzustny). Wykonany projekt posłuży do komunikacji z pacjentem, jest również doskonałym narzędziem do komunikacji z laboratorium protetycznym. Projekt uśmiechu możemy zapisać w formie wizualizacji 2D na zdjęciu pacjenta oraz jako obiekt 3D, który może zostać wykorzystany do stworzenia waxup’u/mockup’u czy nakładek typu shell. 

Smile Creator dzięki pełnej integracji z platformą exocad DentalCAD, oferuje znacznie więcej niż projektowanie uśmiechu. W połączeniu z oprogramowaniem exocad DentalCAD, projekt uśmiechu posłuży niemal w niezmienionej formie do wykonania biofunkcjonalnej pracy protetycznej, niezależnie czy będziemy chcieli stworzyć licówki, pracę tymczasową czy uzupełnienie na implantach.

N

Nie wymaga posiadania podstawowej licencji EXOCAD

Smile Creator jest dostępny jako moduł autonomiczny lub jako moduł dodatkowy do bazowego oprogramowania exocad DentalCAD..

Przekonaj się jakie projektowanie jest proste

  • Załaduj zdjęcia pacjentów do exocad. Zostaną one automatycznie przekonwertowane na obiekty 3D, które następnie dopasujesz do skanów 3D zębów.
  • Automatycznie dodawaj i edytuj linie pomocnicze.
  • Wybierz kształty zębów z obszernej biblioteki ZRS.
  • Użyj prostych narzędzi do edycji 2D, aby dopasować kształty 3D.
  • Zobacz wynik 3D w czasie rzeczywistym pod różnymi kątami.
Projektowanie cyfrowego uśmiechu

Cyfrowy Wax’up – idealna podstawa

Dzięki Smile Creator uzyskasz rzeczywiste ustawienie zębów, który będzie idealnym fundamentem dla późniejszej implementacji protetyki w DentalCAD, a także planowania implantów w exoplan

Moduł Kreator modeli pozwoli Ci na natychmiastowe i intuicyjne wykonywanie modeli waxup.

Precyzyjny

Dopasowanie zdjęć 2D i danych 3D

Załaduj zdjęcia pacjentów lub zrób je bezpośrednio w programie za pomocą kamery internetowej. Zostaną one automatycznie przekonwertowane na obiekty 3D, które można dopasować do zeskanowanych zębów.

Intuicyjny

Reprodukcja naturalnych kształtów zębów

Stwórz nowy uśmiech, projektowanie w łatwy sposób edytując kształty 2D. Korzystaj z obszernej biblioteki zębów exocad, aby uzyskać estetyczne projekty zębów przednich i tylnych.
Analiza twarzy z liniami pomocniczymi i proporcjonalnymi prowadnicami pozwala zaprojektować idealny uśmiech dla indywidualnej anatomii pacjenta.

W czasie rzeczywistym

Podgląd projektu uśmiechu w 3D

Łatwo projektuj w 2D i wyświetlaj wyniki w 3D pod różnymi kątami w czasie rzeczywistym. Gwarantuje to maksymalną przewidywalność wyniku, ponieważ można szybko i wiarygodnie ocenić wykonalność na tym wczesnym etapie.

Wiarygodny

Realistyczny podgląd zaprojektowanych wyników

Twórz dokładne wizualizacje swoich projektów za pomocą narzędzia Smile Creator i pozwól pacjentom łatwo ocenić ich nowy uśmiech przed rozpoczęciem zabiegów regenerujących.

Praca ze Smile Creatorem – Krok po kroku

Projektowanie cyfrowego uśmiechu

Cyfrowy projekt uśmiechu, dzięki wykorzystaniu danych pochodzących z wielu źródeł, jest czymś więcej niż wizualizacją przyszłego wizerunku pacjenta. Wykorzystanie zdjęć pacjenta wraz ze skanem uzębienia, skanem twarzy, danych z tomografu oraz danych artykulacyjnych, pozwala już na etapie projektowania uśmiechu rozpocząć procedurę leczenia.

Zaprojektowany uśmiech odwzorowujący rzeczywistą sytuację uzębienia, okluzji i artykulacji może być wykorzystywany do stworzenia funkcjonalnego waxup’u, a w dalszej kolejności pracy protetycznej.

Jaki jest najlepszy sposób aktualizacji oprogramowania?

Jakie modele licencji oferuje exocad?

Wspieramy na każdym etapie

Poza najlepszym sprzętem i oprogramowaniem, otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Uzyskasz dostęp do specjalistycznej wiedzy, którą na co dzień możesz wykorzystać w praktyce.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania Exocad. Z nami otrzymasz oficjalne wsparcie techniczne, szybki zakup i okazyjne ceny dla podstawowych wersji bazowych oraz modułów dodatkowych.

Dystrybutor

 

Projektowanie cyfrowego uśmiechu

Szkolenie na start

Pozwoli ci na płynne rozpoczęcie pracy w programie, a przede wszystkim, nauczy cię korzystania z niego. Przekażemy ci niezbędą wiedzę związaną z technologią CAD / CAM.

Szkolenia uzupełniające

Rozwiną twoje możliwości i podwyższą sprawność posługiwania się skomplikowanymi wątkami programu.

Bieżące wsparcie

Na które możesz liczyć w każdej chwili. W przypadku pytań lub wątpliwości – jesteśmy do twojej dyspozycji.

          Moduł Implanty
   Prowizorium
   Wirtualny Artykulator
   Biblioteka zębów
  Belki
   Protezy szkieletowe
   Jaw Motion Import
  Kreator Modeli
  Protezy całkowite
   DICOM Viewer
   Szyny
   TruSmile
   Smile Creator

Zamów Smile Creator
lub dowiedz się więcej o jego możliwościach

Skontaktuj się z nami:

+ 48 32 307 40 03
sprzedaz@tagdental.pl