fbpx

Piece do synteryzacji cyrkonu

LHT 011/7LB Speed

LHT 02/17 LB Speed

LHT 011/7LB Speed

LHT 03/17 D

LHTCT 01/16

LHTCT 03/16

Piece do wygrzewania pierścieni

L 3/12

L 3/11

LT 5/12

LE 6/11

LE 1/11

N 7/H

Piece do spiekania stopu chromo-kobaltowego

LT 02/13 CR

Nabertherm

Made in Germany
Firma Nabertherm, zatrudniająca na całym świecie 500 pracowników, od 70 lat tworzy i produkuje piece przemysłowe przeznaczone do najrozmaitszych zastosowań. Jako producent, dysponuje ona wyjątkowo szerokim i bogatym asortymentem pieców. Sukces przedsiębiorstwa dokumentuje świetny projekt, wysoka jakość i atrakcyjne ceny u 150 000 klientów w ponad 100 krajach świata. Duża dokładność produkcji i szeroka oferta standardowych pieców gwarantują krótki czas dostawy.

Standardy jakości i niezawodności
Firma Nabertherm oferuje nie tylko szeroki asortyment standardowych pieców. Profesjonalna inżynieria połączona z produkcją na miejscu pozwala na projektowanie i konstruowanie indywidualnych instalacji do procesów termicznych, wyposażonych w technikę transportu i przyrządy do załadunku. Kompleksowe procesy produkcji z zakresu techniki cieplnej są realizowane za pomocą właściwych rozwiązań systemowych. Innowacyjna technika sterowania, regulacji i automatyzacji firmy Nabertherm umożliwia kompleksowe sterowanie oraz kontrolę i dokumentowanie procesów. Decydująca zaletę w zakresie konkurencyjności stanowi wprowadzenie konstrukcji instalacji aż do samych szczegółów, zapewniających – obok wysokiej równomierności temperatury i wydajności pod względem energetycznym – również wysoką trwałość.

Ogólnoświatowa dystrybucja – blisko klienta
Atutem Nabertherm jest bycie jednym z największych oddziałów R&D w przemyśle piecowym. Połączenie centralnej produkcji w Niemczech oraz dystrybucji i serwisu w pobliżu klienta daje nam przewagę nad konkurencją i pozwala sprostać Państwa wymaganiom. Wieloletni partnerzy dystrybucyjni oraz własne spółki dystrybucyjne we wszystkich większych krajach na świecie gwarantują indywidualną obsługę i doradztwo na miejscu. Piece i urządzenia piecowe znajdują się u klientów referencyjnych również w Państwa okolicy.

Duże centrum testowe dla klientów
Jaki piec będzie najlepszy do tego specyficznego procesu? Odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest prosta. Z tego powodu uruchomiliśmy jedyne w swoim rodzaju, duże i nowoczesne centrum testowe, udostępniające klientom szeroki wybór pieców do testowania.

Obsługa klienta i części zamienne
Nasi eksperci z zespołu obsługi klienta są do Państwa dyspozycji na całym świecie. Dzięki szerokiej ofercie produkcyjnej większość części zamiennych możemy dostarczyć z magazynu w ciągu jednego dnia lub wyprodukować je, dotrzymując krótkiego czasu dostawy.

Doświadczenie w wielu obszarach zastosowania obróbki cieplnej
Poza piecami laboratoryjnymi oferta firmy Nabertherm obejmuje szeroki asortyment pieców standardowych i instalacji do najróżniejszych zastosowań. Modułowa konstrukcja naszych produktów pozwala w przypadku wielu aplikacji na rozwiązanie problemu za pomocą pieca standardowego bez konieczności kosztownego dostosowania go do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl