Zaznacz stronę

Piece do synteryzacji cyrkonu

LHT 011/7LB Speed

LHT 02/17 LB Speed

LHT 011/7LB Speed

LHT 03/17 D

LHTCT 01/16

LHTCT 03/16

Piece do wygrzewania pierścieni

L 3/12

L 3/11

LT 5/12

LE 6/11

LE 1/11

N 7/H

Piece do spiekania stopu chromo-kobaltowego

LT 02/13 CR

Nabertherm

Made in Germany
Firma Nabertherm, zatrudniająca na całym świecie 500 pracowników, od 70 lat tworzy i produkuje piece przemysłowe przeznaczone do najrozmaitszych zastosowań. Jako producent, dysponuje ona wyjątkowo szerokim i bogatym asortymentem pieców. Sukces przedsiębiorstwa dokumentuje świetny projekt, wysoka jakość i atrakcyjne ceny u 150 000 klientów w ponad 100 krajach świata. Duża dokładność produkcji i szeroka oferta standardowych pieców gwarantują krótki czas dostawy.

Standardy jakości i niezawodności
Firma Nabertherm oferuje nie tylko szeroki asortyment standardowych pieców. Profesjonalna inżynieria połączona z produkcją na miejscu pozwala na projektowanie i konstruowanie indywidualnych instalacji do procesów termicznych, wyposażonych w technikę transportu i przyrządy do załadunku. Kompleksowe procesy produkcji z zakresu techniki cieplnej są realizowane za pomocą właściwych rozwiązań systemowych. Innowacyjna technika sterowania, regulacji i automatyzacji firmy Nabertherm umożliwia kompleksowe sterowanie oraz kontrolę i dokumentowanie procesów. Decydująca zaletę w zakresie konkurencyjności stanowi wprowadzenie konstrukcji instalacji aż do samych szczegółów, zapewniających – obok wysokiej równomierności temperatury i wydajności pod względem energetycznym – również wysoką trwałość.

Ogólnoświatowa dystrybucja – blisko klienta
Atutem Nabertherm jest bycie jednym z największych oddziałów R&D w przemyśle piecowym. Połączenie centralnej produkcji w Niemczech oraz dystrybucji i serwisu w pobliżu klienta daje nam przewagę nad konkurencją i pozwala sprostać Państwa wymaganiom. Wieloletni partnerzy dystrybucyjni oraz własne spółki dystrybucyjne we wszystkich większych krajach na świecie gwarantują indywidualną obsługę i doradztwo na miejscu. Piece i urządzenia piecowe znajdują się u klientów referencyjnych również w Państwa okolicy.

Duże centrum testowe dla klientów
Jaki piec będzie najlepszy do tego specyficznego procesu? Odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest prosta. Z tego powodu uruchomiliśmy jedyne w swoim rodzaju, duże i nowoczesne centrum testowe, udostępniające klientom szeroki wybór pieców do testowania.

Obsługa klienta i części zamienne
Nasi eksperci z zespołu obsługi klienta są do Państwa dyspozycji na całym świecie. Dzięki szerokiej ofercie produkcyjnej większość części zamiennych możemy dostarczyć z magazynu w ciągu jednego dnia lub wyprodukować je, dotrzymując krótkiego czasu dostawy.

Doświadczenie w wielu obszarach zastosowania obróbki cieplnej
Poza piecami laboratoryjnymi oferta firmy Nabertherm obejmuje szeroki asortyment pieców standardowych i instalacji do najróżniejszych zastosowań. Modułowa konstrukcja naszych produktów pozwala w przypadku wielu aplikacji na rozwiązanie problemu za pomocą pieca standardowego bez konieczności kosztownego dostosowania go do indywidualnych potrzeb klienta.