Miejscowość:

  • Warszawa,

  • północna Polska

Zakres obowiązków:

  •  sprzedaż produktów firmy na podległym terytorium
  •  rozwój istniejącej sieci klientów
  •  przyjmowanie i obsługa zamówień
  •  realizacja planu sprzedażowego firmy
  • udział w wydarzeniach branżowych

Oczekujemy:

  •  znajomości branży stomatologicznej (lekarze dentyści / technicy dentystyczni)
  •  znajomości języka angielskiego na min. poziomie B1
  •  posiadania czynnego prawa jazdy kat. B

Gwarantujemy:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  motywacyjny system premiowania
  •  szkolenia, rozwój i dostęp do najnowszych technologii
  •  narzędzia niezbędne do pracy
  •  umowę B2B

Rozpocznij karierę w TAG Dental i rozwijaj świat cyfrowej stomatologii.

Cyfrowa stomatologia to Twoja pasja? Posiadasz doświadczenie w branży stomatologicznej?

To świetnie! W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego w branży stomatologicznej,  który dołączy do zespołu TAG Dental i podzieli się swoim doświadczeniem z naszymi Klientami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email info@tagdental uwzględniając w tytule nazwę stanowiska.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez TAG Technology sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.