Zaznacz stronę

exoplan

Wysokowydajne, przyjazne dla użytkownika, otwarte oprogramowanie exoplan do chirurgii nawigowanej i projektowania szablonów chirurgicznych.

 

 • chirurgia nawigowana
 • szablony chirurgiczne
exoplan
exoplan

Inspirująca perfekcja chirurgii nawigowanej

Odkryj zaawansowane oprogramowanie do chirurgii nawigowanej i wykonywania szablonów chirurgicznych exoplan – stworzone, aby zapewnić laboratoriom dentystycznym, dentystom, implantologom i chirurgom maksymalną elastyczność. Oparte na znanej platformie exocad, gwarantuje płynny, cyfrowy przepływ pracy oraz najwyższą użyteczność i wydajność.

Dzięki otwartej i neutralnej architekturze, oprogramowanie może korzystać z otwartych skanerów, drukarek 3D lub frezarek. Zintegrowane rozwiązania programowe gwarantują bezproblemową funkcjonalność cyfrowego przepływu pracy – od wirtualnej, zorientowanej na protetykę nawigowanej chirurgii, po projektowanie szablonów chirurgicznych za pomocą Guide Creator. Ponadto, użytkownicy exoplan mogą skorzystać z bezproblemowej integracji z exocad, co pomaga w planowaniu, a jednocześnie pozwoli na wytworzenie tymczasowych i ostatecznych uzupełnień na implantach.

Wizualizuj, planuj, twórz

Szablony chirurgiczne

Zaprojektuj własne szablony chirurgiczne i wyprodukuj je za pomocą drukarki 3D lub frezarki, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji w sprzęt.

Dzięki otwartemu formatowi danych STL, masz swobodę wyboru sprzętu i centrum produkcyjnego.

exoplan
exoplan

Najlepsze spasowanie danych

Połącz dane CBCT i dane skanowanego modelu, wykorzystując zaawansowane narzędzia wbudowane w exoplan. Dodatkowa funkcja „best-fit” maksymalizuje dokładność spasowania skanów.

Ultra szybka przeglądarka DICOM

Ciesz się niezwykłą szybkością przetwarzania dużych plików CBCT. Dzięki zoptymalizowanym algorytmom przetwarzania danych i szybkiemu renderowaniu grafiki, exoplan zapewnia wiodącą na rynku prędkość ładowania i wizualizacji DICOM.

exoplan

Swobodny wybór – kompleksowa biblioteka implantów i komponentów

Biblioteka exoplan obejmuje ponad 250 różnych systemów implantologicznych od czołowych producentów – takich jak Straumann, Dentsply Sirona, Zimmer i Camlog, a także wielu lokalnych dostawców. Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do obszernej biblioteki exocad zawierającej ponad 2 000 komponentów protetycznych.

exoplan

Wysoka użyteczność – tryby kreatora i eksperta usprawnia pracę

Dzięki intuicyjnemu podejściu kreatora w exoplan, planowanie implantów z przewidywalnymi rezultatami nigdy nie było łatwiejsze. Sprawdzony w kreatorach exocad workflow poprowadzi Cię przez wszystkie etapy procesu planowania. W trybie eksperckim można uzyskać dostęp do obszernych dodatkowych funkcji i narzędzi.

exoplan

Bezpieczne procedury – planowanie raportów i protokołów chirurgicznych

Ułatw sobie komunikację z chirurgami poprzez szczegółowe raporty i protokoły chirurgiczne.

Dokumentuj automatycznie każdy przypadek i konfigurację komponentów.

Wyjątkowa elastyczność z exoplan

Kontroluj każdy etap pracy zgodnie z Twoimi wymaganiami

Implantologia jest integralną częścią nowoczesnego leczenia pacjentów. Może obejmować wiele etapów i podwykonawców, od planowania implantacji po projektowanie i produkcję szablonów chirurgicznych. Ciesz się swobodą wyboru i zarządzaj swoim indywidualnym procesem chirurgii nawigowanej.

Dzięki otwartym, a jednocześnie zintegrowanym rozwiązaniom dla stomatologii cyfrowej, masz kontrolę nad pożądanymi przepływami pracy. Podczas gdy chirurdzy mogą potrzebować tylko naszych narzędzi do planowania – exoplan, praktyki dentystyczne i laboratoria korzystają z kompletnego rozwiązania, w tym z naszego modułu do tworzenia szablonów chirurgicznych.

exoplan

Brak ukrytych kosztów

Maksymalizuj zyski dzięki naszemu prostemu i przejrzystemu modelowi cenowemu. W exoplan nie ma opłat za wygenerowane pliki STL ani innych ukrytych kosztów. Dzięki niskiej rocznej opłacie, obejmującej aktualizacje przyszłych wersji – masz dostęp do oprogramowania na nieograniczoną liczbę przypadków. Modułowa struktura oprogramowania z komponentem chirurgii nawigowanej i modułem Guide Creator zapewniają, że płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz. Dzięki otwartej i niezależnej architekturze, możesz używać programu z istniejącym sprzętem, takim jak dowolny otwarty skaner 3D, frezarka lub drukarka 3D.

Korzyści dla stomatologów

 • Popraw rezulataty leczenia protetycznego
  – wspiera nawigację z uwzględnienem protetyki
 • Pracuj ze swoim preferowanym systemem implantologicznym
  – oferuje rozbudowane biblioteki implantów
 • Produkuj u siebie lub na zewnątrz
  – oferuje elastyczne przepływy pracy
 • Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia
  – jest kompatybilny ze wszystkimi otwartymi systemami
 • Angażuj pacjentów w proces planowania implantacji
  – zapewnia podgląd wyników estetycznych
 • Współpracuj bez wysiłku z partnerami
  – dane można bezpośrednio importować do wiodących laboratoryjnych systemów CAD / CAM
 • Uprość dokumentację
  – generuje automatyczne raporty przypadków
 • Zysk z nieograniczonej liczby przypadków
  – nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat za kliknięcie
 • Twórz własne szablony chirurgiczne
  – obsługuje otwarte drukarki 3D i frezarki
 • Skorzystaj z naszej sprawdzonej platformy oprogramowania
  Oprogramowanie exocad wykorzystywane jest w laboratoriach od 10 lat

Korzyści dla laboratoriów dentystycznych

 • Poszerz swoje ofertę usług
  – umożliwia planowanie implantacji i projektowanie szablonów chirurgicznych
 • Zredukuj naprawki i reklamacje
  – wspiera nawigowane z uwzględnieniem protetyki
 • Twórz przewidywalne prace
  – daje dostęp do obszernej biblioteki ponad 2 000 komponentów protetycznych
 • Pracuj na posiadanym sprzęcie 
  – generuje pliki w otwartym formacie wykorzystywane przez drukareki 3D i frezarki do produkcji szablonów chirurgicznych
 • Popraw współpracę z klientami
  – ułatwia komunikację z klientami dla lepsych i przewidywalnych rezulataów
 • Zintegrowany przepływy pracy
  – współpracuje z exocad DentalCAD
 • Zysk z nielimitowanej liczby przypadków
  – nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat za generowane szablony
 • Wykorzystaj doświadczenie z exocad
  – oferuje znajomy interfejs użytkownika
 • Skorzystaj z naszej sprawdzonej platformy
  Oprogramowanie exocad wykorzystywane jest w laboratoriach od 10 lat

WAŻNA INFORMACJA: Oprogramowanie będące wyrobem medycznym (tj. exoplan i ChairsideCAD) oferowane jest wyłącznie w modelu licencjonowania opartego na subskrypcji. Powodem dla któego oprogramowanie będące wyrobem medycznym powinno być zawsze objęte kontraktem serwisowym, jest możliwość dostarczenia aktualizacji oprogramowania w kadym momencie.  Zgodnie z zasadami obowiązujacymi w Exocad GmbH, bezpłatne wsparcie oferowane jest przez rok od momentu pierwszego zakupu oprogramowania, w tym czasie dostępne są bezpłatne akutalizacje, po zakończeniu roku celem dostarczania aktualizacji, konieczne jest wznowienie kontraktu serwisowego. Pomimo iż, na produkty niemedyczne (np. exocad DentalCAD) oferowane są dożywotnie licencje, tej formy licencjonowanie nie można zastosować dla  oprogramowania będącego wyrobem medycznym. Te produkty przestaną działać, jeśli subskrypcja nie zostanie odnowiona. Permanentne licencje – które mogą być używane w nieskończoność – nie są dostępne dla oprogramowania medycznego. Zgodnie z MDD 93/42 / EEC, Załącznik I, wymaganie 4, które ma zastosowanie do tych produktów, wszystkie wyroby medyczne muszą mieć określony czas życia.

Zamów exoplan

Skontaktuj się z nami:

+ 48 32 307 40 03
sprzedaz@tagdental.pl