Zaznacz stronę

Oferta drukarek 3D Phrozen!

16 cze, 2023

Strona główna » Wydarzenia » Oferta drukarek 3D Phrozen!

Oferta drukarek 3D Phrozen!

16 cze, 2023

Wybierz najlepszą drukarkę 3D

Phrozen jest to jedna z przodujących firm na rynku drukarek 3D. Szeroka gama modeli pozwoli Ci na wybranie idealnego sprzętu dopasowanego do sposobu pracy oraz indywidualnych potrzeb każdego gabinetu bądź pracowni.

Dołącz do cyfrowej rewolucji dentystycznej i wejdź na wyższy level druku 3D.

PHROZEN SONIC 4K 2022 

Zaprojektowany specjalnie dla przemysłu dentystycznego, onic 4K 2022 oferuje wbudowane parametry do zastosowań dentystycznych, które pozwalają drukować wszystkie potrzebne modele dentystyczne z dużą precyzją i dokładnością.

Dzięki bardzo wysokiej rozdzielczości 722 PPI, ta drukarka drukuje z rozdzielczością 35 µm i oferuje dużą powierzchnię drukowania 6,1”. Będziesz także mógł wydrukować jedną warstwę w zaledwie jedną sekundę, czyli dwa razy szybciej niż Sonic Mini 4K.

Drukarka jest dostarczana z wbudowanym oprogramowaniem ChiTuBox, które pomaga w obsłudze i edycji, aby wydajniej przetwarzać pliki drukowania 3D. Sonic 4K 2022 wykorzystuje również super stabilną oś Z, aby zapewnić użytkownikom ciche i płynne drukowanie.

PHROZEN SONIC XL 4K 2022

Specjalnie wyprodukowana dla przemysłu dentystycznego, Phrozen Sonic XL 4K zapewnia obszerny obszar drukowania 8,9 cali. Jest o 45% większa od Sonic 4K, umożliwiając tworzenie modeli dentystycznych z wymaganą precyzją.

Dzięki prędkości drukowania do 90 mm na godzinę, Sonic XL 4K 2022 zapewnia zwiększoną produktywność, umożliwiając drukowanie wielu modeli jednocześnie.

Drukarka jest dostarczana z oprogramowaniem Phrozen Dental Synergy Slicer, które pomaga podczas edycji i projektowania modeli dentystycznych.

Dowiedz się więcej: https://www.tagdental.pl/produkt/phrozen-sonic-xl-4k/

 

Wybierz najlepszą drukarkę 3D

Skontaktuj się z nami:

+ 48 32 307 40 03
sprzedaz@tagdental.pl

Polecane artykuły

Promocja na skanery!

Promocja na skanery!

Dołącz do nas w Social Mediach i bądź na bieżąco! Stomatologia przyszłości!We Know HowTAG Dental O nasPolityka prywatności SZKOLENIA Harmonogram WykładowcyOFERTA Skanery wewnątrzustneSkanery laboratoryjneDrukarki 3DFrezarki stomatologiczneOprogramowanie EXOCADKONTAKT...

Premiera skanera MEDIT i900

Premiera skanera MEDIT i900

  TESTUJ JAKO PIERWSZY   Chcesz zrobić krok do przodu i przetestować najnowszy skaner Medit 𝐢𝟗𝟎𝟎 jako pierwszy?   Zapisz się na bezpłatny 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐲 𝐩𝐨𝐤𝐚𝐳*, który odbędzie się 18 maja w biurze TAG Dental i poznaj najnowszą technologię, która na nowo stworzy...

Konferencja Techniki Dentystycznej

Konferencja Techniki Dentystycznej

Jako zloty sponsor mamy przyjemność Was zaprosić na 18. konferencję techniki dentystycznej Grzegorza i Andrzeja Polaków! W tym roku przygotowaliśmy dla Was wykłady, warsztaty, pokazy, które z pewnością rozwiną Wasze techniczne skrzydła i otworzą oczy na nowe...