Zaznacz stronę

Drukarki 3D Phrozen! Wybierz idealny model.

16 cze, 2023

Strona główna » Wydarzenia » Drukarki 3D Phrozen! Wybierz idealny model.

Drukarki 3D Phrozen! Wybierz idealny model.

16 cze, 2023

Wybierz najlepszą drukarkę 3D

Phrozen jest to jedna z przodujących firm na rynku drukarek 3D. Szeroka gama modeli pozwoli Ci na wybranie idealnego sprzętu dopasowanego do sposobu pracy oraz indywidualnych potrzeb każdego gabinetu bądź pracowni.

Dołącz do cyfrowej rewolucji dentystycznej i wejdź na wyższy level druku 3D.

PHROZEN SONIC 4K 2022 

Zaprojektowany specjalnie dla przemysłu dentystycznego, onic 4K 2022 oferuje wbudowane parametry do zastosowań dentystycznych, które pozwalają drukować wszystkie potrzebne modele dentystyczne z dużą precyzją i dokładnością.

Dzięki bardzo wysokiej rozdzielczości 722 PPI, ta drukarka drukuje z rozdzielczością 35 µm i oferuje dużą powierzchnię drukowania 6,1”. Będziesz także mógł wydrukować jedną warstwę w zaledwie jedną sekundę, czyli dwa razy szybciej niż Sonic Mini 4K.

Drukarka jest dostarczana z wbudowanym oprogramowaniem ChiTuBox, które pomaga w obsłudze i edycji, aby wydajniej przetwarzać pliki drukowania 3D. Sonic 4K 2022 wykorzystuje również super stabilną oś Z, aby zapewnić użytkownikom ciche i płynne drukowanie.

PHROZEN SONIC XL 4K 2022

Specjalnie wyprodukowana dla przemysłu dentystycznego, Phrozen Sonic XL 4K zapewnia obszerny obszar drukowania 8,9 cali. Jest o 45% większa od Sonic 4K, umożliwiając tworzenie modeli dentystycznych z wymaganą precyzją.

Dzięki prędkości drukowania do 90 mm na godzinę, Sonic XL 4K 2022 zapewnia zwiększoną produktywność, umożliwiając drukowanie wielu modeli jednocześnie.

Drukarka jest dostarczana z oprogramowaniem Phrozen Dental Synergy Slicer, które pomaga podczas edycji i projektowania modeli dentystycznych.

Dowiedz się więcej: https://www.tagdental.pl/produkt/phrozen-sonic-xl-4k/

 

Wybierz najlepszą drukarkę 3D

Skontaktuj się z nami:

+ 48 32 307 40 03
sprzedaz@tagdental.pl

Polecane artykuły

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental i rozwijaj świat cyfrowej stomatologii.Cyfrowa stomatologia to Twoja pasja? Posiadasz doświadczenie w branży stomatologicznej?  To świetnie! W związku z rozwojem naszej firmy szukamy 3 osób, które dołączą do zespołu...

Nowa edycja exoplan 3.1 Rijeka

Nowa edycja exoplan 3.1 Rijeka

Chirurgia sterowana z innej galaktykiNowy exoplan 3.1 Rijeka jest pełen dodatkowych funkcji i ulepszonych narzędzi, które zwiększają bogactwo możliwości w chirurgii sterowanej i jeszcze bardziej ulepszają opiekę nad pacjentem. Cieszymy się, że możemy...

Zaktualizuj swoją najnowszą wersję exocad 3.1 Rijeka

Zaktualizuj swoją najnowszą wersję exocad 3.1 Rijeka

Exocad zaleca aktualizację ostatniego wydania DentalCAD ​​3.1 Rijeka, która jest aktualizacją serwisową. Poza funkcjami naprawiającymi błędy, zawiera także kilka ulepszeń.Nowe funkcje w wydaniu exocad: Zintegrowany podgląd 3D skanowanych danych i...