Zaznacz stronę

Konferencja Exocad Insight w Darmstadt – transmitowana online

2 lip, 2020

Strona główna » Wydarzenia » Konferencja Exocad Insight w Darmstadt – transmitowana online

Konferencja Exocad Insight w Darmstadt – transmitowana online

2 lip, 2020

Konferencja Exocad Insight w Darmstadt – transmitowana online

Zapraszamy na Konferencję Insights przygotowaną przez firmę Exocad.

Exocad Insights 2020, to globalne wydarzenie, które odbędzie się w Centrun Kongresowym w Darmstadt oraz online na całym świecie.

Termin: 21 i 22 września
Miejsce: Darmstadt, Niemcy i online
Wydarzenie: Exocad Insights 2020

Światowa społeczność exocad została zaproszona na 21 i 22 września, gdzie ma się odbyć przełożony Exocad Insights, obecnie zmieniony na globalne wydarzenie hybrydowe z uwagi na obecną sytuację pandemiczną. Organizatorzy informują, że miejsca stacjonarne zostały wyprzedane, a w wydarzeniu weźmie udział kilkuset uczestników zaproszonych do Międzynarodowego Centrum Kongresowego Darmstadtium w mieście Darmstadt. Jednocześnie exocad udostępni ponad 1500 połączeń dla uczestników online, którzy mogą przeżyć to wydarzenie za pośrednictwem transmisji na żywo w swoich laboratoriach, gabinetach i domach.

Zgodnie z przyświecającym mottem „dekada innowacji cyfrowych”, Insights 2020 jest poświęcony dziesiątej rocznicy exocad. Uczestnicy mogą spodziewać się szczególnie ekscytującego programu z kilkoma najważniejszymi wydarzeniami, w tym światową premierą nadchodzących wydań exocad dla DentalCAD ​​i exoplan o nazwie Galway.

Uczestnicy będą mogli poznać nowe funkcje podczas prezentacji przypadku pacjenta na żywo, pokazującej zalety płynnego cyfrowego przepływu pracy na platformie oprogramowania exocad z otwartą architekturą.

Podczas tego wydarzenia, około 40 firm partnerskich biorących udział w Insights 2020 zaprezentuje swoje innowacje cyfrowe globalnej branży handlowej, a niektórzy także zaprezentują nowości produktowe w dziedzinie skanerów, frezarek, drukarek 3D i materiałów.

Bilety na wydarzenie online można nabyć poprzez stronę organizatora exocad >>

Wirtualny bilet 49,00 €
+ koszty przygotowawcze 9,31 € MwSt./USt.

Sprzedaż zakończy się 21 września 2020 r.

Zakupiony Virtual Ticket umożliwia uczestnictwo online w wydarzeniu.

Exocad Insights 2020: globalne wydarzenie hybrydowe w dniach 21–22 września, na miejscu w Darmstadt i online na całym świecie

Ze względu na rozwój pandemii, exocad przełożył wydarzenie Insights (pierwotnie planowane na marzec 2020 r.), na 21 i 22 września 2020 r.

exocad przywiązuje dużą wagę do zdrowia uczestników, prelegentów, pracowników i zespołów firm partnerskich, dlatego na miejscu wydarzenia zostaną podjęte rygorystyczne środki higieny, aby wszyscy czuli się bezpiecznie.

Wszyscy uczestnicy obecni w Darmstadt i online będą mieli dostęp do Insights 2020 jako strumienia wideo do czterech tygodni po wydarzeniu.

Program konferencji – Wiedza, inspiracja, światowe premiery

Podczas konferencji, exocad zaprezentuje dwie nowe wersje oprogramowania o nazwie Galway. Uczestnicy będą mogli zobaczyć światową premierę nowej generacji funkcji CAD dla DentalCAD ​​i exoplan.

Interdyscyplinarna praca zespołowa staje się coraz bardziej intuicyjna i efektywna czasowo dzięki możliwościom otwartych rozwiązań exocad. Sukcesy leczenia można przewidzieć, a dla rosnącej liczby wskazań nawet w ciągu jednego dnia. Zaprezentują to Uli Hauschild z Włoch oraz dr Michael Berthold z Niemiec, w konkretnym przypadku pacjenta – zaczynając od Smile Creator, poprzez planowanie implantów i ukierunkowane umieszczanie implantów za pomocą egzoplan, poprzez umieszczanie tymczasowych protez.

Transmisja na żywo procedury chirurgicznej z kliniki w Niemczech będzie szczególnie ekscytująca.

Waldo Zarco Nosti z Hiszpanii, przedstawi kolejną atrakcję: jego pierwsze przypadki pacjentów z nową wersją DentalCAD ​​Galway.

Dr Michael Scherer z USA, omówi rolę egzokadu w swojej klinicznej i laboratoryjnej praktyce dentystycznej oraz sposób wykorzystania oprogramowania w codziennej praktyce klinicznej.

Prelegenci wprowadzą uczestników w ekscytującą przyszłość cyfrowej stomatologii i pokażą swoje niemal nieskończone możliwości, wyraźnie pokazując, że ci, którzy dalej digitalizują swoje przepływy pracy, będą w stanie skutecznie kształtować przyszłość.

Wreszcie psycholog biznesu, dr Carl Naughton z Niemiec, zapewni skuteczny wgląd w zarządzanie zmianami, gdy zabierze audytorium w interaktywną podróż do naszego umysłu.

Dzień dobiegnie końca w miłej atmosferze.

Zobacz ofertę Exocad DentalCAD >

22 września, drugi dzień konferencji

We wtorek rano po sesjach firmy partnerskiej nastąpią najnowsze trendy cyfrowe w sprzęcie i materiałach, które pozwalają na przewidywalne i skuteczne wdrożenie koncepcji leczenia zorientowanych na pacjenta.

Po południu zespół ekspertów exocad ds. oprogramowania zaprezentuje DentalCAD, exoplan i ChairsideCAD, wykorzystując ekscytujące przypadki pacjentów, pozwalając użytkownikom doświadczyć niezrównanej elastyczności i swobody projektowania oprogramowania exocad.

W równoległej sesji klinicznej z dr. Gulshanem Murgai z Wielkiej Brytanii dentyści znajdą liczne powody dla stomatologii z jedną wizytą na otwartej platformie oprogramowania.

Językiem konferencji jest angielski.

Tłumaczenie symultaniczne w języku niemieckim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim będzie dostępne online i na stronie w darmstadium.

Ponad 40 firm partnerskich zaprezentuje swoje najnowsze produkty z zakresu cyfrowej stomatologii na stronie i w Internecie: 

Align, Amann Girrbach, Degree of Freedom, Medit, Shining 3D, Dental Direkt, GC, NextDent, Schütz Dental, VITA, Aidite, Arum Dentistry, Asiga , Bego, CAD4D, CADstar, Camlog, Carbon, Carestream, CIM System, Denseo, Dentsply Sirona, DESS, DGSHAPE, Dynamic Abutment, Elos Medtech, envisionTEC, formlabs, imes-icore, Infinident Solutions, nt-trading, Open Tech 3D, Planmeca, Runyes, Ruthinium, inteligentna optyka, Sinergia, Up3d, vhf, Voco, XtCera, zebris, Zfx i więcej.

Polecane artykuły

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental i rozwijaj świat cyfrowej stomatologii.Cyfrowa stomatologia to Twoja pasja? Posiadasz doświadczenie w branży stomatologicznej?  To świetnie! W związku z rozwojem naszej firmy szukamy 3 osób, które dołączą do zespołu...

Drukarki 3D Phrozen! Wybierz idealny model.

Drukarki 3D Phrozen! Wybierz idealny model.

Wybierz najlepszą drukarkę 3DPhrozen jest to jedna z przodujących firm na rynku drukarek 3D. Szeroka gama modeli pozwoli Ci na wybranie idealnego sprzętu dopasowanego do sposobu pracy oraz indywidualnych potrzeb każdego gabinetu bądź pracowni. Dołącz...

Nowa edycja exoplan 3.1 Rijeka

Nowa edycja exoplan 3.1 Rijeka

Chirurgia sterowana z innej galaktykiNowy exoplan 3.1 Rijeka jest pełen dodatkowych funkcji i ulepszonych narzędzi, które zwiększają bogactwo możliwości w chirurgii sterowanej i jeszcze bardziej ulepszają opiekę nad pacjentem. Cieszymy się, że możemy...