Zaznacz stronę

Konferencja Exocad Insight w Darmstadt – transmitowana online

2 lip, 2020

Strona główna » Wydarzenia » Konferencja Exocad Insight w Darmstadt – transmitowana online

Konferencja Exocad Insight w Darmstadt – transmitowana online

2 lip, 2020

Konferencja Exocad Insight w Darmstadt – transmitowana online

Zapraszamy na Konferencję Insights przygotowaną przez firmę Exocad.

Exocad Insights 2020, to globalne wydarzenie, które odbędzie się w Centrun Kongresowym w Darmstadt oraz online na całym świecie.

Termin: 21 i 22 września
Miejsce: Darmstadt, Niemcy i online
Wydarzenie: Exocad Insights 2020

Światowa społeczność exocad została zaproszona na 21 i 22 września, gdzie ma się odbyć przełożony Exocad Insights, obecnie zmieniony na globalne wydarzenie hybrydowe z uwagi na obecną sytuację pandemiczną. Organizatorzy informują, że miejsca stacjonarne zostały wyprzedane, a w wydarzeniu weźmie udział kilkuset uczestników zaproszonych do Międzynarodowego Centrum Kongresowego Darmstadtium w mieście Darmstadt. Jednocześnie exocad udostępni ponad 1500 połączeń dla uczestników online, którzy mogą przeżyć to wydarzenie za pośrednictwem transmisji na żywo w swoich laboratoriach, gabinetach i domach.

Zgodnie z przyświecającym mottem „dekada innowacji cyfrowych”, Insights 2020 jest poświęcony dziesiątej rocznicy exocad. Uczestnicy mogą spodziewać się szczególnie ekscytującego programu z kilkoma najważniejszymi wydarzeniami, w tym światową premierą nadchodzących wydań exocad dla DentalCAD ​​i exoplan o nazwie Galway.

Uczestnicy będą mogli poznać nowe funkcje podczas prezentacji przypadku pacjenta na żywo, pokazującej zalety płynnego cyfrowego przepływu pracy na platformie oprogramowania exocad z otwartą architekturą.

Podczas tego wydarzenia, około 40 firm partnerskich biorących udział w Insights 2020 zaprezentuje swoje innowacje cyfrowe globalnej branży handlowej, a niektórzy także zaprezentują nowości produktowe w dziedzinie skanerów, frezarek, drukarek 3D i materiałów.

Bilety na wydarzenie online można nabyć poprzez stronę organizatora exocad >>

Wirtualny bilet 49,00 €
+ koszty przygotowawcze 9,31 € MwSt./USt.

Sprzedaż zakończy się 21 września 2020 r.

Zakupiony Virtual Ticket umożliwia uczestnictwo online w wydarzeniu.

Exocad Insights 2020: globalne wydarzenie hybrydowe w dniach 21–22 września, na miejscu w Darmstadt i online na całym świecie

Ze względu na rozwój pandemii, exocad przełożył wydarzenie Insights (pierwotnie planowane na marzec 2020 r.), na 21 i 22 września 2020 r.

exocad przywiązuje dużą wagę do zdrowia uczestników, prelegentów, pracowników i zespołów firm partnerskich, dlatego na miejscu wydarzenia zostaną podjęte rygorystyczne środki higieny, aby wszyscy czuli się bezpiecznie.

Wszyscy uczestnicy obecni w Darmstadt i online będą mieli dostęp do Insights 2020 jako strumienia wideo do czterech tygodni po wydarzeniu.

Program konferencji – Wiedza, inspiracja, światowe premiery

Podczas konferencji, exocad zaprezentuje dwie nowe wersje oprogramowania o nazwie Galway. Uczestnicy będą mogli zobaczyć światową premierę nowej generacji funkcji CAD dla DentalCAD ​​i exoplan.

Interdyscyplinarna praca zespołowa staje się coraz bardziej intuicyjna i efektywna czasowo dzięki możliwościom otwartych rozwiązań exocad. Sukcesy leczenia można przewidzieć, a dla rosnącej liczby wskazań nawet w ciągu jednego dnia. Zaprezentują to Uli Hauschild z Włoch oraz dr Michael Berthold z Niemiec, w konkretnym przypadku pacjenta – zaczynając od Smile Creator, poprzez planowanie implantów i ukierunkowane umieszczanie implantów za pomocą egzoplan, poprzez umieszczanie tymczasowych protez.

Transmisja na żywo procedury chirurgicznej z kliniki w Niemczech będzie szczególnie ekscytująca.

Waldo Zarco Nosti z Hiszpanii, przedstawi kolejną atrakcję: jego pierwsze przypadki pacjentów z nową wersją DentalCAD ​​Galway.

Dr Michael Scherer z USA, omówi rolę egzokadu w swojej klinicznej i laboratoryjnej praktyce dentystycznej oraz sposób wykorzystania oprogramowania w codziennej praktyce klinicznej.

Prelegenci wprowadzą uczestników w ekscytującą przyszłość cyfrowej stomatologii i pokażą swoje niemal nieskończone możliwości, wyraźnie pokazując, że ci, którzy dalej digitalizują swoje przepływy pracy, będą w stanie skutecznie kształtować przyszłość.

Wreszcie psycholog biznesu, dr Carl Naughton z Niemiec, zapewni skuteczny wgląd w zarządzanie zmianami, gdy zabierze audytorium w interaktywną podróż do naszego umysłu.

Dzień dobiegnie końca w miłej atmosferze.

Zobacz ofertę Exocad DentalCAD >

22 września, drugi dzień konferencji

We wtorek rano po sesjach firmy partnerskiej nastąpią najnowsze trendy cyfrowe w sprzęcie i materiałach, które pozwalają na przewidywalne i skuteczne wdrożenie koncepcji leczenia zorientowanych na pacjenta.

Po południu zespół ekspertów exocad ds. oprogramowania zaprezentuje DentalCAD, exoplan i ChairsideCAD, wykorzystując ekscytujące przypadki pacjentów, pozwalając użytkownikom doświadczyć niezrównanej elastyczności i swobody projektowania oprogramowania exocad.

W równoległej sesji klinicznej z dr. Gulshanem Murgai z Wielkiej Brytanii dentyści znajdą liczne powody dla stomatologii z jedną wizytą na otwartej platformie oprogramowania.

Językiem konferencji jest angielski.

Tłumaczenie symultaniczne w języku niemieckim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim będzie dostępne online i na stronie w darmstadium.

Ponad 40 firm partnerskich zaprezentuje swoje najnowsze produkty z zakresu cyfrowej stomatologii na stronie i w Internecie: 

Align, Amann Girrbach, Degree of Freedom, Medit, Shining 3D, Dental Direkt, GC, NextDent, Schütz Dental, VITA, Aidite, Arum Dentistry, Asiga , Bego, CAD4D, CADstar, Camlog, Carbon, Carestream, CIM System, Denseo, Dentsply Sirona, DESS, DGSHAPE, Dynamic Abutment, Elos Medtech, envisionTEC, formlabs, imes-icore, Infinident Solutions, nt-trading, Open Tech 3D, Planmeca, Runyes, Ruthinium, inteligentna optyka, Sinergia, Up3d, vhf, Voco, XtCera, zebris, Zfx i więcej.

Polecane artykuły

Promocja na skanery!

Promocja na skanery!

Dołącz do nas w Social Mediach i bądź na bieżąco! Stomatologia przyszłości!We Know HowTAG Dental O nasPolityka prywatności SZKOLENIA Harmonogram WykładowcyOFERTA Skanery wewnątrzustneSkanery laboratoryjneDrukarki 3DFrezarki stomatologiczneOprogramowanie EXOCADKONTAKT...

Premiera skanera MEDIT i900

Premiera skanera MEDIT i900

  TESTUJ JAKO PIERWSZY   Chcesz zrobić krok do przodu i przetestować najnowszy skaner Medit 𝐢𝟗𝟎𝟎 jako pierwszy?   Zapisz się na bezpłatny 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐲 𝐩𝐨𝐤𝐚𝐳*, który odbędzie się 18 maja w biurze TAG Dental i poznaj najnowszą technologię, która na nowo stworzy...

Konferencja Techniki Dentystycznej

Konferencja Techniki Dentystycznej

Jako zloty sponsor mamy przyjemność Was zaprosić na 18. konferencję techniki dentystycznej Grzegorza i Andrzeja Polaków! W tym roku przygotowaliśmy dla Was wykłady, warsztaty, pokazy, które z pewnością rozwiną Wasze techniczne skrzydła i otworzą oczy na nowe...