Kongres WFLD 2023

15 mar, 2023

Strona główna » Wydarzenia » Kongres WFLD 2023

Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej

Już w kwietniu we Wrocławiu odbędzie się 17. Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej (The World Federation For Laser Dentistry).

To jedno z najważniejszych w tym roku wydarzeń branży stomatologicznej w naszym kraju odbędzie się w dniach 14–16 kwietnia w gmachu Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (ul. Borowska 211). TAG Dental został jednym ze sponsorów Kongresu WFLD 2023. 

14-16 kwietnia 2023
we Wrocławiu

Podczas Kongresu będzie można spotkać się z naukowcami i ekspertami stomatologii laserowej z całego świata, a także przedstawicielami biznesu i firm działających w dziedzinie stomatologii. Kongres WFLD to miejsce, w którym dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o pracy z laserami!

Trzy dni kongresowe wypełnią wykłady prowadzone przez 44 najwybitniejszych ekspertów z zakresu zastosowania leserów w stomatologii.

Jednym z wykładowców warsztatowych będzie dr Michał Szczutkowski, który przedstawi temat: Zabiegi sterowanej regeneracji kości i przeszczepów tkanki łącznej wokół implantów w strefie estetycznej.

WFLD 2023

Kongresowi WFLD towarzyszyć będą dwa inne wydarzenia:

Międzynarodowy Kongres Stomatologii Estetycznej, podczas którego znakomici specjaliści zaprezentują najnowsze techniki i nowości dostępne w stomatologii estetycznej oraz trwający w tych samych dniach:

2. Międzynarodowy Kongres Innowacji w Pracy Asysty i Higienie Stomatologicznej.

Wykład z dr Szczutkowskim

Zapraszamy na wykład, który poprowadzi dr Michał Szczutkowski w ramach równoległego Międzynarodowego Kongresu Stomatologii Estetycznej.

15 kwietnia w sobotę,
w godzinach 15.30-16.15.

„Zabiegi sterowanej regeneracji kości i przeszczepów tkanki łącznej wokół implantów w strefie estetycznej”

Więcej informacji na temat zbliżającego się wydarzenia dostępnych jest na stronie internetowej WFLD 2023. Za pośrednictwem tej witryny można także kupić bilety wstępu na Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej.

Polecane artykuły

Aktualizacja Medit Model Builder

Aktualizacja Medit Model Builder

Aktualizacja Medit Model BuilderMedit wypuścił najnowszą aktualizację Medit Model Builder, zawierającą bardzo ciekawe nowe funkcje, które ulepszają korzystanie z aplikacji! Użytkownicy mogą teraz korzystać z zalet różnych form artykulatorów. Dzięki...

Funkcja Vat cleaning – Phrozen

Funkcja Vat cleaning – Phrozen

Funkcja czyszczenia wanienkiFunkcja Vat cleaningFunkcja czyszczenia wanienki rozświetla cały wyświetlacz LCD światłem UV przez kilka sekund, tworząc cienką warstwę utwardzonej żywicy na folii FEP. Sugerujemy wykonanie tej funkcji, jeśli wydruki 3D...