Zaznacz stronę

Kongres WFLD 2023

15 mar, 2023

Strona główna » Wydarzenia » Kongres WFLD 2023

Kongres WFLD 2023

15 mar, 2023

Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej

Już w kwietniu we Wrocławiu odbędzie się 17. Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej (The World Federation For Laser Dentistry).

To jedno z najważniejszych w tym roku wydarzeń branży stomatologicznej w naszym kraju odbędzie się w dniach 14–16 kwietnia w gmachu Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (ul. Borowska 211). TAG Dental został jednym ze sponsorów Kongresu WFLD 2023. 

14-16 kwietnia 2023
we Wrocławiu

Podczas Kongresu będzie można spotkać się z naukowcami i ekspertami stomatologii laserowej z całego świata, a także przedstawicielami biznesu i firm działających w dziedzinie stomatologii. Kongres WFLD to miejsce, w którym dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o pracy z laserami!

Trzy dni kongresowe wypełnią wykłady prowadzone przez 44 najwybitniejszych ekspertów z zakresu zastosowania leserów w stomatologii.

Jednym z wykładowców warsztatowych będzie dr Michał Szczutkowski, który przedstawi temat: Zabiegi sterowanej regeneracji kości i przeszczepów tkanki łącznej wokół implantów w strefie estetycznej.

WFLD 2023

Kongresowi WFLD towarzyszyć będą dwa inne wydarzenia:

Międzynarodowy Kongres Stomatologii Estetycznej, podczas którego znakomici specjaliści zaprezentują najnowsze techniki i nowości dostępne w stomatologii estetycznej oraz trwający w tych samych dniach:

2. Międzynarodowy Kongres Innowacji w Pracy Asysty i Higienie Stomatologicznej.

Wykład z dr Szczutkowskim

Zapraszamy na wykład, który poprowadzi dr Michał Szczutkowski w ramach równoległego Międzynarodowego Kongresu Stomatologii Estetycznej.

15 kwietnia w sobotę,
w godzinach 15.30-16.15.

„Zabiegi sterowanej regeneracji kości i przeszczepów tkanki łącznej wokół implantów w strefie estetycznej”

Więcej informacji na temat zbliżającego się wydarzenia dostępnych jest na stronie internetowej WFLD 2023. Za pośrednictwem tej witryny można także kupić bilety wstępu na Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej.

Polecane artykuły

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental i rozwijaj świat cyfrowej stomatologii.Cyfrowa stomatologia to Twoja pasja? Posiadasz doświadczenie w branży stomatologicznej?  To świetnie! W związku z rozwojem naszej firmy szukamy 3 osób, które dołączą do zespołu...

Oferta drukarek 3D Phrozen!

Oferta drukarek 3D Phrozen!

Wybierz najlepszą drukarkę 3DPhrozen jest to jedna z przodujących firm na rynku drukarek 3D. Szeroka gama modeli pozwoli Ci na wybranie idealnego sprzętu dopasowanego do sposobu pracy oraz indywidualnych potrzeb każdego gabinetu bądź pracowni. Dołącz...

Nowa edycja exoplan 3.1 Rijeka

Nowa edycja exoplan 3.1 Rijeka

Chirurgia sterowana z innej galaktykiNowy exoplan 3.1 Rijeka jest pełen dodatkowych funkcji i ulepszonych narzędzi, które zwiększają bogactwo możliwości w chirurgii sterowanej i jeszcze bardziej ulepszają opiekę nad pacjentem. Cieszymy się, że możemy...