Zaznacz stronę

Kongres WFLD 2023

15 mar, 2023

Strona główna » Wydarzenia » Kongres WFLD 2023

Kongres WFLD 2023

15 mar, 2023

Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej

Już w kwietniu we Wrocławiu odbędzie się 17. Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej (The World Federation For Laser Dentistry).

To jedno z najważniejszych w tym roku wydarzeń branży stomatologicznej w naszym kraju odbędzie się w dniach 14–16 kwietnia w gmachu Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (ul. Borowska 211). TAG Dental został jednym ze sponsorów Kongresu WFLD 2023. 

14-16 kwietnia 2023
we Wrocławiu

Podczas Kongresu będzie można spotkać się z naukowcami i ekspertami stomatologii laserowej z całego świata, a także przedstawicielami biznesu i firm działających w dziedzinie stomatologii. Kongres WFLD to miejsce, w którym dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o pracy z laserami!

Trzy dni kongresowe wypełnią wykłady prowadzone przez 44 najwybitniejszych ekspertów z zakresu zastosowania leserów w stomatologii.

Jednym z wykładowców warsztatowych będzie dr Michał Szczutkowski, który przedstawi temat: Zabiegi sterowanej regeneracji kości i przeszczepów tkanki łącznej wokół implantów w strefie estetycznej.

WFLD 2023

Kongresowi WFLD towarzyszyć będą dwa inne wydarzenia:

Międzynarodowy Kongres Stomatologii Estetycznej, podczas którego znakomici specjaliści zaprezentują najnowsze techniki i nowości dostępne w stomatologii estetycznej oraz trwający w tych samych dniach:

2. Międzynarodowy Kongres Innowacji w Pracy Asysty i Higienie Stomatologicznej.

Wykład z dr Szczutkowskim

Zapraszamy na wykład, który poprowadzi dr Michał Szczutkowski w ramach równoległego Międzynarodowego Kongresu Stomatologii Estetycznej.

15 kwietnia w sobotę,
w godzinach 15.30-16.15.

„Zabiegi sterowanej regeneracji kości i przeszczepów tkanki łącznej wokół implantów w strefie estetycznej”

Więcej informacji na temat zbliżającego się wydarzenia dostępnych jest na stronie internetowej WFLD 2023. Za pośrednictwem tej witryny można także kupić bilety wstępu na Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej.

Polecane artykuły

Konferencja Techniki Dentystycznej 18-21.04.2024

Jako zloty sponsor mamy przyjemność Was zaprosić na 18. konferencję techniki dentystycznej Grzegorza i Andrzeja Polaków! W tym roku przygotowaliśmy dla Was wykłady, warsztaty, pokazy, które z pewnością rozwiną Wasze techniczne skrzydła i otworzą oczy na nowe...

Premiera skanera MEDIT i900

Premiera skanera MEDIT i900

  TESTUJ JAKO PIERWSZY   Chcesz zrobić krok do przodu i przetestować najnowszy skaner Medit 𝐢𝟗𝟎𝟎 jako pierwszy?   Zapisz się na bezpłatny 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐲 𝐩𝐨𝐤𝐚𝐳*, który odbędzie się 18 maja w biurze TAG Dental i poznaj najnowszą technologię, która na nowo stworzy...

Cyfrowa ortodoncja

Uwolnij potencjał Twojej kliniki z zestawem od TAG Dental! Jeśli jesteś ortodontą, to zapewne wiesz, jak ważnym elementem jest prawidłowe pobranie wycisków, które wpływają na cały plan leczenia ortodontycznego. 𝐂𝐲𝐟𝐫𝐨𝐰𝐞 𝐰𝐲𝐜𝐢𝐬𝐤𝐢 to nie tylko wygoda, ale również...