Zaznacz stronę

Medit Link uruchamia nową usługę Premium

14 paź, 2021

Strona główna » Cyfrowa Stomatologia » Medit Link uruchamia nową usługę Premium

Medit Link uruchamia nową usługę Premium

14 paź, 2021

Medit Link i dane w chmurze

To, co wyróżnia pracę ze skanerami Medit, to bezpłatny program do skanowania Medit Link. Wyjątkiem jest koszt dodatkowej pamięci w chmurze.

Od 14 października 2021 r. Medit wprowadził zmiany w polityce członkowskiej Medit Link, aby zapewnić klientom bardziej spójną i spersonalizowaną obsługę. Członkostwo jest teraz dostępne w dwóch planach.

1. Pierwszym z nich jest plan Standard, który tak jak do tej pory – jest całkowicie bezpłatny. Jego obecna pojemność to 1 GB.

2. Drugim planem jest Premium – płatne konto dla użytkowników, którzy potrzebują dużo miejsca na dane, gwarantujące aż 10 TB.

Wybierz usługę, która jest dla Ciebie odpowiednia

Klienci, którzy nie zdecydują się na abonament, mogą nadal korzystać z narzędzi do zarządzania pamięcią masową w chmurze, aby kontrolować ilość przechowywanych danych i nadal korzystać z bezpłatnego planu w ramach udostępnionej pojemności w chmurze.

Szczegóły Planu

Opłata abonamentowa wynosi 0,9 EUR, aby zapewnić lepszą obsługę klienta.

Pojemność pamięci masowej planu Premium została zwiększona z 5 TB do 10 TB. Poprzedni darmowy plan członkostwa wynosił 10 GB i zawierał wszystkie surowe dane.

Jednak bezpłatny 1 GB udostępniany w ramach planu Standard nie obejmuje miejsca na surowe dane, więc teraz użytkownicy odnowionego planu Standard mogą korzystać z bezpłatnego planu w sposób bardziej wydajny.

Ile przypadków mogę przechowywać w chmurze?

Dotychczas pojemność 10 GB istniejącego planu wystarczała na przechowywanie około 10 przypadków, w tym surowych danych opartych na pełnym łuku. Obecnie pojemność 1 GB zmienionego planu może pomieścić około 120 przypadków, ponieważ surowe dane zostały wyłączone z obliczeń.

Rozmiar pliku w formacie Meditmesh wynosi około 4 MB dla półłuku i około 8 MB dla pełnego łuku. Jeśli zapiszesz tylko zeskanowane dane, możesz pomieścić około 250 przypadków dla podstawowego półłuku i 125 przypadków dla pełnego łuku.

Jeśli chcesz więcej swobody, by w pełni cieszyć się przechowywaniem danych w chmurze, zalecamy plan Premium.

Metody płatności

Obsługiwane metody płatności, to kartą kredytową za pośrednictwem usługi Stripe w Medit Link, a także inne usługi, takie jak płatność poprzez Apple pay, czy Google pay.

Docelowo przewidziano wsparcie wielu metod płatności, tj. karta kredytowa, wallet, przelew bankowy, przelew transferem lub za pomocą Stripe.

Jak to działa?

Medit Link Premium to plan abonamentowy z automatyczną płatnością co miesiąc.
Aby wybrać subskrypcję, wystarczy wprowadzić dane karty kredytowej na stronie płatności w Medit Link, postępując zgodnie z instrukcjami tam zawartymi.
W przyszłości zostanie też dodana opcja płatności rocznej.

Gdzie mogę sprawdzić moje członkostwo?

Po zarejestrowaniu się w Medit Link natychmiast staniesz się członkiem planu Standard. Jeśli potrzebujesz dużo miejsca na dane, w każdym momencie możesz przejść na plan Premium.

Możesz sprawdzić i zaktualizować Twój status członkostwa na meditlink.com – w zakładce menu Membership.

Polecane artykuły

Konferencja Techniki Dentystycznej 18-21.04.2024

Jako zloty sponsor mamy przyjemność Was zaprosić na 18. konferencję techniki dentystycznej Grzegorza i Andrzeja Polaków! W tym roku przygotowaliśmy dla Was wykłady, warsztaty, pokazy, które z pewnością rozwiną Wasze techniczne skrzydła i otworzą oczy na nowe...

Premiera skanera MEDIT i900

Premiera skanera MEDIT i900

  TESTUJ JAKO PIERWSZY   Chcesz zrobić krok do przodu i przetestować najnowszy skaner Medit 𝐢𝟗𝟎𝟎 jako pierwszy?   Zapisz się na bezpłatny 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐲 𝐩𝐨𝐤𝐚𝐳*, który odbędzie się 18 maja w biurze TAG Dental i poznaj najnowszą technologię, która na nowo stworzy...

Cyfrowa ortodoncja

Uwolnij potencjał Twojej kliniki z zestawem od TAG Dental! Jeśli jesteś ortodontą, to zapewne wiesz, jak ważnym elementem jest prawidłowe pobranie wycisków, które wpływają na cały plan leczenia ortodontycznego. 𝐂𝐲𝐟𝐫𝐨𝐰𝐞 𝐰𝐲𝐜𝐢𝐬𝐤𝐢 to nie tylko wygoda, ale również...