Medit on Tour

26 maj, 2022

Prezentacje nowych skanerów!

Bezprzewodowego Medit i700w oraz Medit i600

Zapraszamy na premierowe prezentacje nowych modeli skanerów wewnątrzustnych, zwłaszcza bezprzewodowego Medit i700w. Odkryjemy też dodatkowy model i600, który jest niemal taki sam jak i700, ale z odrobiną koloru i pracuje na kablu!

Przez kilka majowych i czerwcowych tygodni z rzędu, będziemy obecni na ciekawych wydarzeniach, które odbywają się w naszej branży. Będziemy pokazywać cyfrowy przepływ pracy oraz tłumaczyć ważne zagadnienia związane z najnowszymi technologiami.

W naszej trasie, nie zabraknie też przystanków na prezentacje skanerów laboratoryjnych, wtedy z wizytą zagościmy na konferencji PTTD w Augustowie oraz na konferencji u Andrzeja Polaka w Paprotni.

Tam odbędzie się Warsztat Biomic, gdzie Paweł Nogajczyk będzie na żywo zaznajamiał nas z technikami charakteryzacji ceramiki protetycznej.
Pierwsze 10 zgłoszonych osób, będzie pracowało na gratisowych zestawach Biomic!

Finał w Katowicach 25 czerwca

Medit on Tour – bezpłatne szkolenie całodzienne

Zapisz się: szkolenia@tagdental.pl
Tel. 32 307 40 03, 577 900 980

Zapraszamy na finałowe spotkanie Medit on Tour! Będziemy pokazywać możliwości bezprzewodowego skanera Medit i700w, porównamy go z pozostałymi modelami oraz przeprowadzimy warsztaty z nauką skanowania i obsługą oprogramowania Medit Link.

Każdy z uczestników otrzyma specjalną ofertę rabatu na zakup dowolnego skanera wewnątrzustnego Medit i700w, i700 bądź i600 – 3000 zł brutto!

Spotkanie odbędzie się w naszej siedzibie w Katowicach.
Zapraszamy!

MEDIT i700

Nowy wymiar skanowania

Firma Medit poprzez swoje innowacje i troskę o klienta napędza rewolucję w stomatologii cyfrowej. Poprzez dodanie zaawansowanych technologii skanowania do stomatologii cyfrowej, dentyści otrzymują narzędzia których potrzebują, aby zapewnić lepszą opiekę swoim pacjentom.

Rozwiązanie napędzające Twój rozwój

Odkryj najlepsze rozwiązania do skanowania 3D, aby usprawnić przepływ pracy, produktywność i zapewnić precyzyjne wyniki.

Medit

Polecane artykuły

Konferencja Exocad Insights na Majorce

Konferencja Exocad Insights na Majorce

facebookinstagramyoutubeexocad zaprasza na dwudniową imprezę Insights 2022 na słonecznej hiszpańskiej wyspie Majorka. Dowiemy się, jak DentalCAD​​, ChairsideCAD i exoplan mogą usprawnić przepływ pracy. Spotkamy się z kolegami z branży, zbierając...

Nowa wersja exocad 3.1 Rijeka – zarejestruj się w my.exocad

Nowa wersja exocad 3.1 Rijeka – zarejestruj się w my.exocad

facebookinstagramyoutubeNowa wersja exocad DentalCAD ​​3.1 Rijeka, jest już dostępna!Zawiera ponad 45 nowych i ponad 85 ulepszonych funkcji, w celu przyspieszenia i usprawnienia przepływów pracy, od planowania leczenia po projektowanie i produkcję!...