fbpx

Porównanie frezarek

29 gru, 2021

Strona główna » Wytwarzanie » FREZARKI » Porównanie frezarek

Porównanie frezarek

Dobrze dobrana frezarka oraz odpowiednie materiały eksploatacyjne zagwarantują efektywny proces produkcyjny i poprowadzą do nowej świadomej jakości.

Na rynku dostępne są różne typy i rodzaje frezarek. Różnią się mocą, szybkością obrotów, wyglądem, wielkością rączki, wagą, czy rodzajem obsługiwanych materiałów.

Oprócz standardowego podziału frezarek ze względu na zastosowanie, wyróżniamy też dwie grupy:

frezarki protetyczne (np. Aidite) – służące do frezowania większych ilości, pełnych bloczków. Są to najczęściej urządzenia przeznaczone do laboratoriów protetycznych.
frezarki stomatologiczne (np. Cameo) – służące do frezowania pojedynczych uzupełnień protetycznych. Idealnie nadają się do gabinetu stomatologicznego.

Poniżej przedstawiamy porównanie nowej generacji urządzeń do frezowania Aidite oraz małych frezarek Cameo.

Porównanie frezarek Aidite

Porównanie frezarek Cameo

Polecane artykuły

Nowy skaner MEDIT i700 wireless

Nowy skaner MEDIT i700 wireless

facebookinstagramyoutubeDługo wyczekiwany MEDIT i700 wirelessBezprzewodowe skanowanie jest wygodne pod każdym względem. Skanuje proksymalne obszary bez wysiłku i bez żadnych ograniczeń w ruchu. To wciąż ten sam super szybki, lekki i dokładny i700....

Podsumowanie Targów Krakdent

Podsumowanie Targów Krakdent

facebookinstagramyoutubePo dwóch latach przerwy Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent powróciły z wielką pompą. To najważniejsze spotkanie w branży nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Targi odbyły się 7-9 kwietnia w Krakowie, a liczba wystawców oraz...

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl