Skaner wewnątrzustny Medit i500 dla gabinetów

14 maj, 2019

Skaner wewnątrzustny Medit i500 zmienia oblicze stomatologii, oferując szybkość i dokładność dostępną dotychczas dla najdroższych urządzeń, zachowując przy tym w pełni otwartą architekturę. Atrakcyjna cena i łatwość obsługi pozwoli każdemu lekarzowi rozpocząć przygodę z cyfrową stomatologią.

Firma Medit to koreańśki producent urządzeń skanujących dla przemysłu i branży stomatologicznej. Dostarczając przez lata znakomite skanery 3d dla laboratoriów protetycznych, zdobyła sobie uznanie wśród techników dentystycznych, stając się jednym z wiodących producentów na Świecie.

Nowy produkt, skaner wewnątrzustny Medit i500, będący odpowiedzią na potrzeby rynku kontynuuje znakomite wzorce znane ze skanerów laboratoryjnych. Szybkość, dokładność skanowania na najwyższym poziomie to doskonała informacja dla potencjalnych użytkowników, gdyż te parametry gwarantują płynną i przyjemną pracę z urządzeniem. Jednak to co od zawsze jest największą zaletą produktów Medit to oprogramowanie.

Oprogramowanie, które jest ciągle rozwijane, darmowe (bez opłat licencyjnych lub opłat za aktualizacje) i całkowicie otwarte. Użytkownik kupując skaner wewnątrzustny Medit i500, może mieć pewność, że otrzymuje produkt, który będzie wciąż rozwijany. Wraz z rozwojem technologii i trendów rynkowych, oprogramowanie będzie ewoluować, oferując coraz większe możliwości. Co więcej, aktualizacje oprogramowania wpłyną także na dokładność, szybkość i jakość skanowania samego urządzenia.

Skaner Medit i500 zapewnia szybkość i dokładność skanowania oferowaną przez dotychczasowych liderów rynku, a oprogramowanie skanujące zawiera wszystkie potrzebne funkcje, jak:

 • skanowanie przed preparacją
 • analiza okluzji
 • inteligentne czyszczenie danych (np. usuwanie zbędnych tkanek)
 • łączenie skanu wewnątrzustnego ze skanem tradycyjnego wycisku
 • skanowanie HD
 • tryb „replay” pozwalający analizować wykonane skany
 • skanowanie zwarcia (dwustronne)
 • tryb kamery HD
 • blokowanie skanowanych obszarów

W połączeniu z lekką i kompaktową głowicą skanującą otrzymujemy produkt, który parametrami konkuruje z najlepszymi, a kosztuje znacznie mniej.

Skanery wewnątrzustne dostępne na rynku można podzielić na systemy otwarte i zamknięte. Systemy zamknięte oferują użytkownikom często integralne środowisko pracy, dając dodatkowe narzędzia jak oprogramowanie CAD czy integrację z urządzeniami typu drukarka 3d i frezarka. Wadą zamkniętych rozwiązań jest komunikacja z innymi producentami, często niemożliwa lub kosztowna. Systemy otwarte pozwalają na współpracę z dowolnym dostawcą oprogramowania/urządzenia, jednak często taka integracja nie jest prostym zadaniem. Daje jednak nieograniczone możliwości rozwoju, co w dłuższej perspekywie jest najbardziej pożądaną cechą systemów CAD/CAM.

TAG Dental oferuje Państwu skaner wewnątrzustny Medit i500 jako niezależne narzędzie do skanowania, jak również jako element złożonego systemu CAD/CAM w Waszej klinice.

Przykładowe konfiguracje Medit i500:

 • skaner wewnątrzustny Medit i500 (samo urządzenie; projekt i produkcja w wybranym laboratorium)
 • Medit i500 + usługi laboratoryjne (szczegóły w firmie)
 • Medit i500 + Exocad Chairside (projektowanie w Twoim gabinecie)
 • Medit i500 + Maestro3D Ortho Studio + drukarka 3D (zestaw ortodontyczny)
 • Medit i500 + Exocad + CORiTEC One (protetyka jednego dnia)
 • Medit i500 + exoplan + Smile Creator (skanowanie i planowanie)
 • Medit i500 + Maestro3D Clear Aligner (clear aligner w Twojej klinice)

Powyższe zestawienie to tylko przykład możliwości dostępnych w momencie zakupu skanera wewnątrzustnego Medit i500. Jeśli chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami.

TAG Dental
Autoryzowany dystrybutor Medit w Polsce

Polecane artykuły

Żywica Stomatologiczna Phrozen Dental Model

Żywica Stomatologiczna Phrozen Dental Model

facebookinstagramyoutubePhrozen Water-Washable Dental Resin. Zmywalna wodą żywica dentystyczna Phrozen została specjalnie opracowana do szybkiego tworzenia bardzo dokładnych modeli dentystycznych. Niezależnie od tego, czy drukujesz modele...

Kluczowa aktualizacja Medit Link

Kluczowa aktualizacja Medit Link

facebookinstagramyoutubeKluczowa aktualizacja Medita: 𝗠𝗲𝗱𝗶𝘁 𝗟𝗶𝗻𝗸 𝘃𝟯.𝟬.𝟬 & 𝗠𝗲𝗱𝗶𝘁 𝗦𝗰𝗮𝗻 𝗳𝗼𝗿 𝗖𝗹𝗶𝗻𝗶𝗰𝘀 𝘃𝟭.𝟵.𝟬 & 𝗠𝗲𝗱𝗶𝘁 𝗦𝗰𝗮𝗻 𝗳𝗼𝗿 𝗟𝗮𝗯𝘀 𝘃𝟭.𝟰.𝟬Nowa aktualizacja Medit Link, przyniosła nam wyjątkowe zmiany w oprogramowaniu, w szczególności:- skanowanie...

Sonic Mighty 8K: obróbka końcowa wydruków

Sonic Mighty 8K: obróbka końcowa wydruków

facebookinstagramyoutubePrzedstawiamy artykuł przeprowadzający Cię po najważniejszych krokach obróbki końcowej każdego modelu wydrukowanego na drukarkach Phrozen Sonic. Zastosowana żywica, to Phrozen Aqua Gray 4K, a model testowy to  XP Finder, który...