Szkolenie ze skanowania wewnątrzustnego i obsługi Medit Link

1 lip, 2022

Strona główna » Digitalizacja » SKANERY WEWNĄTRZUSTNE » Szkolenie ze skanowania wewnątrzustnego i obsługi Medit Link

Szkolenie ze skanowania wewnątrzustnego

Prezentacje nowych skanerów – Bezprzewodowego Medit i700w oraz Medit i600

Podczas całodziennego szkolenia z obsługi premierowych modeli skanerów wewnątrzustnych Medit, które odbyło się 25 czerwca w Katowicach prezentowaliśmy różne modele:

Bezprzewodowego Medit i700w
Superszybkiego Medit i600
Dotychczasowego na kablu Medit i700

Szkolenie zostało przygotowane dla lekarzy i gabinetów stomatologicznych. Obejmowało wprowadzenie do oprogramowania do skanowania dedykowanego skanerom – Medit Link oraz pełną obsługę najnowszych skanerów wewnątrzustnych.

Na spotkaniu skupiliśmy się na prezentacji premierowych modeli skanerów wewnątrzustnych, zwłaszcza bezprzewodowego Medit i700w. Odkryliśmy też dodatkowy model i600, który jest niemal taki sam jak i700, ale z odrobiną koloru i pracuje na kablu!

Pokazywaliśmy cyfrowy przepływ pracy oraz tłumaczyliśmy ważne zagadnienia związane z najnowszymi technologiami.

Pracowaliśmy na realnych przypadkach klinicznych. Jednym z zagadnień praktycznych było, jak nie utracić relacji okluzyjnej szlifując pacjenta do całkowitej przebudowy.

W całym szkoleniu skupialiśmy się na przejściu z pracy analogowej na cyfrową i korzyściach z tym związanych. Jaką rolę pełnią urządzenia takie jak skanery, drukarki 3D, cyfrowe frezarki, piece, a także Bender czyli giętarka do drutu ortodontycznego w cyfrowej stomatologii.

Szkolenie w Katowicach

Szkolenie odbyło się w 25 czerwca, w siedzibie naszej firmy, w ramach finałowego spotkania naszego programu Medit on Tour! Pokazywaliśmy możliwości bezprzewodowego skanera wewnątrzustnego Medit i700w, porównywaliśmy go z pozostałymi modelami takimi jak Medit i700, Medit i600 czy nawet Medit i500 oraz przeprowadziliśmy warsztaty z nauką skanowania wewnątrzustnego i obsługą oprogramowania Medit Link.

Każdy z uczestników miał możliwość otrzymać specjalną ofertę rabatu na zakup dowolnego skanera wewnątrzustnego Medit i700w, i700 bądź i600 – 3000 zł brutto.

MEDIT i700

Nowy wymiar skanowania

Firma Medit poprzez swoje innowacje i troskę o klienta napędza rewolucję w stomatologii cyfrowej. Poprzez dodanie zaawansowanych technologii skanowania do stomatologii cyfrowej, dentyści otrzymują narzędzia których potrzebują, aby zapewnić lepszą opiekę swoim pacjentom.

Rozwiązanie napędzające Twój rozwój

Odkryj najlepsze rozwiązania do skanowania 3D, aby usprawnić przepływ pracy, produktywność i zapewnić precyzyjne wyniki.

Medit

Zdjęcia ze szkolenia

Potrzebujesz prezentacji skanera Medit? Skontaktuj się z nami!

Umów się: szkolenia@tagdental.pl
Tel. 32 307 40 03, 577 900 980

Polecane artykuły

Żywica Stomatologiczna Phrozen Dental Model

Żywica Stomatologiczna Phrozen Dental Model

facebookinstagramyoutubePhrozen Water-Washable Dental Resin. Zmywalna wodą żywica dentystyczna Phrozen została specjalnie opracowana do szybkiego tworzenia bardzo dokładnych modeli dentystycznych. Niezależnie od tego, czy drukujesz modele...

Kluczowa aktualizacja Medit Link

Kluczowa aktualizacja Medit Link

facebookinstagramyoutubeKluczowa aktualizacja Medita: 𝗠𝗲𝗱𝗶𝘁 𝗟𝗶𝗻𝗸 𝘃𝟯.𝟬.𝟬 & 𝗠𝗲𝗱𝗶𝘁 𝗦𝗰𝗮𝗻 𝗳𝗼𝗿 𝗖𝗹𝗶𝗻𝗶𝗰𝘀 𝘃𝟭.𝟵.𝟬 & 𝗠𝗲𝗱𝗶𝘁 𝗦𝗰𝗮𝗻 𝗳𝗼𝗿 𝗟𝗮𝗯𝘀 𝘃𝟭.𝟰.𝟬Nowa aktualizacja Medit Link, przyniosła nam wyjątkowe zmiany w oprogramowaniu, w szczególności:- skanowanie...

Sonic Mighty 8K: obróbka końcowa wydruków

Sonic Mighty 8K: obróbka końcowa wydruków

facebookinstagramyoutubePrzedstawiamy artykuł przeprowadzający Cię po najważniejszych krokach obróbki końcowej każdego modelu wydrukowanego na drukarkach Phrozen Sonic. Zastosowana żywica, to Phrozen Aqua Gray 4K, a model testowy to  XP Finder, który...