fbpx

Zostaliśmy pierwszym oficjalnym dystrybutorem Aidite

4 paź, 2021

Strona główna » Wytwarzanie » FREZARKI » Zostaliśmy pierwszym oficjalnym dystrybutorem Aidite

Zostaliśmy pierwszym oficjalnym dystrybutorem Aidite

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy pierwszym i zarazem wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń firmy Aidite. Dzięki temu, będziemy mogli zaoferować Państwu nowoczesne i funkcjonalne urządzenia dla laboratoriów oraz pracowni protetycznych.

Produkty Aidite, to doceniany sprzęt stomatologiczny, który zapewnia znaczne korzyści laboratoriom, dentystom, technikom i pacjentom.

Założona w 2007 roku firma Aidite Technology co., jest przedsiębiorstwem zaawansowanym technologicznie, specjalizującym się w badaniach i rozwoju materiałów dentystycznych. Oferuje usługi diagnostyki i leczenia jamy ustnej z kompleksowymi rozwiązaniami technicznymi. Aidite to chiński producent z siedzibą w Qinhuangdao w prowincji Hebei.
Aidite

Frezarki Aidite

Wiodący sprzęt stomatologiczny, który zapewni znaczne korzyści laboratoriom, dentystom, technikom i pacjentom. Frezarki firmy Aidite to funkcjonalne urządzenia, które sprawdzają się jako idealne wyposażenie dla nowoczesnych pracowni protetycznych i klinik stomatologicznych.

  • Aidite AMD 500 – 5 osi, obróbka pod dużym kątem, oszczędność materiału
  • Aidite AMD 500DC – 12-krotny zmieniacz dysków, 48 godz. automatycznego frezowania, inteligentne zarządzanie wieloma zadaniami
  • Aidite AMW 400 – 4 osie, cięcie zarówno ceramiki szklanej i premilli, szybkie i stabilne frezowanie
Aidite

Piec Cameo CFP-100

Nowa generacja zaawansowanego technologicznie inteligentnego pieca do porcelany, ze stabilnym ogrzewaniem próżniowym i inteligentną technologią kontroli temperatury.

Piec Cameo CFP-100 daje niesamowitą jakość, znacznie poprawiając efekty estetyczne.

  • dokładny kompleksowy proces ogrzewania
  • automatyczne suszenie wstępne i zamykanie pieca
  • automatyczne odprowadzanie ciepła
  • regulowana temperatura chłodzenia
  • jeden przycisk do trybu Uśpienia/Aktywacji
  • dotykowy ekran 7″
  • 120 programów sterowania
Piec Cameo CFP-100

Światowy dostawca

Aidite to wiodący na świecie cyfrowy dostawca materiałów dentystycznych, produkujący materiały i sprzęt do laboratoriów dentystycznych, eksportujący do 120 krajów. Wszystkie ich produkty stomatologiczne posiadają certyfikaty CE ISO FDA.
Nowoczesne urządzenia dentystyczne, takie jak frezarki i piece oferują niezwykłe korzyści laboratoriom, dentystom, technikom i pacjentom. Jako dostawca cyfrowych rozwiązań dentystycznych, Aidite sprawia, że ​​niezwykle łatwo jest wykonać wysokiej jakości, dokładne i opłacalne uzupełnienia dentystyczne. Urządzenia Aidite CAD CAM zapewniają wiele możliwości dzięki wbudowanej inteligentnej kontroli, wspomagają tworzenie modeli zębów, szlifowanie kształtu czy farbowanie.

Polecane artykuły

Medit on Tour

Medit on Tour

facebookinstagramyoutubePrezentacje nowych skanerów! Bezprzewodowego Medit i700w oraz Medit i600Zapraszamy na premierowe prezentacje nowych modeli skanerów wewnątrzustnych, zwłaszcza bezprzewodowego Medit i700w. Odkryjemy też dodatkowy model i600,...

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl