Zaznacz stronę

Targi Krakdent 2023

8 mar, 2023

Strona główna » Wydarzenia » Targi Krakdent 2023

Targi Krakdent 2023

8 mar, 2023

Największe targi stomatologiczne w Polsce

Targi Krakdent, to międzynarodowa wystawa produktów i usług z branży stomatologicznej, podczas której odbywają się również wykłady i konferencje naukowe skierowane do profesjonalistów zawodowo związanych z branżą medyczną, do stomatologów, techników dentystycznych oraz higienistek i asystentek.

W tym roku będzie czekać nas ponad 300 polskich i zagranicznych wystawców, kilkadziesiąt godzin kursów medycznych, szkoleń, warsztatów a także Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti w ramach programu KRAKDENT-edu, atrakcje na scenie KRAKDENT MeetUp oraz ogrom nowości prezentowanych na stoiskach.

30 marca – 1 kwietnia 2023
w Krakowie

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent to coś więcej niż wystawa i szkolenia. To miejsce prezentacji postępu technologicznego, gdzie możemy poznać kierunki rozwoju stomatologii, zdobyć najnowszą wiedzę, a przede wszystkim spotkać się z wykładowcami z Polski i innych krajów całego świata.

TAG Dental po raz kolejny będzie obecny na Krakdent, aby zaprezentować swoje produkty.

Hala Dunaj, stoisko D55

Zapraszamy na nasze prezentacje na targach Krakdent, gdzie będzie możliwość zapoznania się z naszą firmą oraz z naszą pełną ofertą!

Zarejestruj się online, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę na tegoroczne targi Krakdent. Przy wypełnianiu formularza należy podać nazwę wystawcy TAG Dental — jest to pole wymagane, informujące od kogo otrzymali Państwo zaproszenie.

Sprawdźcie nasze stoisko, gdzie zaprezentujemy topową markę skanerów wewnątrzustnych i laboratoryjnych Medit. Będziecie mogli zapoznać się z urządzeniami do gabinetów stomatologicznych oraz wyposażeniem pracowni techniki dentystycznej.

1. Frezarki stomatologiczne
Aidite, Cameo, Redon

2. Piece
Dekema, Mihm-Vogt, Nabertherm, Renfert

3. Drukarki 3D i żywice
Phrozen3D, Nexa3D, BEGO, Keystone

4. Oprogramowanie
exocad, Medit Link, Maestro3D, Millbox, WorkNC

Dodatkowo, jak zawsze służymy profesjonalnym wsparciem, uzyskacie fachową poradę techniczną i użytkową. Zapraszamy na halę Dunaj, jesteśmy w tym samym miejscu, co w zeszłym roku, nr D55!

Zamów teraz, odbierz na Krakdent!

Nasza PROMOCJA na Krakdent!

Skanery Medit z rozszerzoną gwarancją gratis!

Ceny brutto, bez dodatkowych opłat:

Medit i700 64 000 zł
Gwarancja 3 lata

Medit i600 52 900 zł
Gwarancja 3 lata

(standardowo rok w tej cenie)

  • szkolenie instalacyjne w cenie
  • warsztaty doszkalające dla Twojej kadry
  • wsparcie i skanery zastępcze
  • skanery dostępne od ręki

Więcej o promocjach >

Polecane artykuły

HOT News! iTero w naszej ofercie.

HOT News! iTero w naszej ofercie.

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma stała się oficjalnym dystrybutorem skanerów iTero. Jako jedyni w Polsce mamy w swojej ofercie całą gamę modeli, dzięki czemu nie musisz ograniczać swojego wyboru.  Początki marki iTero to branża protetyczna. Dlatego skanery...

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental.

Rozpocznij karierę w TAG Dental i rozwijaj świat cyfrowej stomatologii.Cyfrowa stomatologia to Twoja pasja? Posiadasz doświadczenie w branży stomatologicznej?  To świetnie! W związku z rozwojem naszej firmy szukamy 3 osób, które dołączą do zespołu...

Oferta drukarek 3D Phrozen!

Oferta drukarek 3D Phrozen!

Wybierz najlepszą drukarkę 3DPhrozen jest to jedna z przodujących firm na rynku drukarek 3D. Szeroka gama modeli pozwoli Ci na wybranie idealnego sprzętu dopasowanego do sposobu pracy oraz indywidualnych potrzeb każdego gabinetu bądź pracowni. Dołącz...