Zaznacz stronę

Targi Krakdent 2023

8 mar, 2023

Strona główna » Wydarzenia » Targi Krakdent 2023

Targi Krakdent 2023

8 mar, 2023

Największe targi stomatologiczne w Polsce

Targi Krakdent, to międzynarodowa wystawa produktów i usług z branży stomatologicznej, podczas której odbywają się również wykłady i konferencje naukowe skierowane do profesjonalistów zawodowo związanych z branżą medyczną, do stomatologów, techników dentystycznych oraz higienistek i asystentek.

W tym roku będzie czekać nas ponad 300 polskich i zagranicznych wystawców, kilkadziesiąt godzin kursów medycznych, szkoleń, warsztatów a także Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti w ramach programu KRAKDENT-edu, atrakcje na scenie KRAKDENT MeetUp oraz ogrom nowości prezentowanych na stoiskach.

30 marca – 1 kwietnia 2023
w Krakowie

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent to coś więcej niż wystawa i szkolenia. To miejsce prezentacji postępu technologicznego, gdzie możemy poznać kierunki rozwoju stomatologii, zdobyć najnowszą wiedzę, a przede wszystkim spotkać się z wykładowcami z Polski i innych krajów całego świata.

TAG Dental po raz kolejny będzie obecny na Krakdent, aby zaprezentować swoje produkty.

Hala Dunaj, stoisko D55

Zapraszamy na nasze prezentacje na targach Krakdent, gdzie będzie możliwość zapoznania się z naszą firmą oraz z naszą pełną ofertą!

Zarejestruj się online, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę na tegoroczne targi Krakdent. Przy wypełnianiu formularza należy podać nazwę wystawcy TAG Dental — jest to pole wymagane, informujące od kogo otrzymali Państwo zaproszenie.

Sprawdźcie nasze stoisko, gdzie zaprezentujemy topową markę skanerów wewnątrzustnych i laboratoryjnych Medit. Będziecie mogli zapoznać się z urządzeniami do gabinetów stomatologicznych oraz wyposażeniem pracowni techniki dentystycznej.

1. Frezarki stomatologiczne
Aidite, Cameo, Redon

2. Piece
Dekema, Mihm-Vogt, Nabertherm, Renfert

3. Drukarki 3D i żywice
Phrozen3D, Nexa3D, BEGO, Keystone

4. Oprogramowanie
exocad, Medit Link, Maestro3D, Millbox, WorkNC

Dodatkowo, jak zawsze służymy profesjonalnym wsparciem, uzyskacie fachową poradę techniczną i użytkową. Zapraszamy na halę Dunaj, jesteśmy w tym samym miejscu, co w zeszłym roku, nr D55!

Zamów teraz, odbierz na Krakdent!

Nasza PROMOCJA na Krakdent!

Skanery Medit z rozszerzoną gwarancją gratis!

Ceny brutto, bez dodatkowych opłat:

Medit i700 64 000 zł
Gwarancja 3 lata

Medit i600 52 900 zł
Gwarancja 3 lata

(standardowo rok w tej cenie)

  • szkolenie instalacyjne w cenie
  • warsztaty doszkalające dla Twojej kadry
  • wsparcie i skanery zastępcze
  • skanery dostępne od ręki

Więcej o promocjach >

Polecane artykuły

Promocja na skanery!

Promocja na skanery!

Dołącz do nas w Social Mediach i bądź na bieżąco! Stomatologia przyszłości!We Know HowTAG Dental O nasPolityka prywatności SZKOLENIA Harmonogram WykładowcyOFERTA Skanery wewnątrzustneSkanery laboratoryjneDrukarki 3DFrezarki stomatologiczneOprogramowanie EXOCADKONTAKT...

Premiera skanera MEDIT i900

Premiera skanera MEDIT i900

  TESTUJ JAKO PIERWSZY   Chcesz zrobić krok do przodu i przetestować najnowszy skaner Medit 𝐢𝟗𝟎𝟎 jako pierwszy?   Zapisz się na bezpłatny 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐲 𝐩𝐨𝐤𝐚𝐳*, który odbędzie się 18 maja w biurze TAG Dental i poznaj najnowszą technologię, która na nowo stworzy...

Konferencja Techniki Dentystycznej

Konferencja Techniki Dentystycznej

Jako zloty sponsor mamy przyjemność Was zaprosić na 18. konferencję techniki dentystycznej Grzegorza i Andrzeja Polaków! W tym roku przygotowaliśmy dla Was wykłady, warsztaty, pokazy, które z pewnością rozwiną Wasze techniczne skrzydła i otworzą oczy na nowe...