Targi Krakdent 2020 odwołane

20 Sie, 2020

Zarząd Targów w Krakowie zdecydował nie organizować Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® we wrześniu 2020.

Powodem jest rosnąca liczba zachorowań na COVID-19 w Polsce, apele SANEPiDu, obawy przed zamknięciem granic i kwarantanną oraz niepokój o właściwą frekwencję na kluczowym spotkaniu branży stomatologicznej w Polsce.

Targi Krakdent

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent to jedno z największych wydarzeń stomatologicznych w Europe Środkowo-Wschodniej. Co roku gromadzą kilkuset wystawców i ponad 15 000 odwiedzających. Są doskonałą okazją by w jednym miejscu zdobyć wiedzę na licznych wykładach, zobaczyć i przetestować najnowsze rozwiązania cyfrowej stomatologii, a także spotkać się osobiście z wieloma specjalistami z branży dentystycznej.

Polecane artykuły

Nowe skanery laboratoryjne Medit

Nowe skanery laboratoryjne Medit

facebookinstagramyoutube Super szybkie skanowaniePełny łuk zeskanujesz jeszcze szybciej niż dotychczas, za pomocą nowego, najszybszego skanera dla laboratoriów dentystycznych! Wysoka dokładność Dokładność potwierdzona ISO 12836, która zaskoczy...

Jak zainstalować biblioteki w exoplan?

Jak zainstalować biblioteki w exoplan?

facebookinstagramyoutubeImportowanie biblioteki exoplan Poniżej opisujemy, jak zainstalować następujące typy bibliotek w oprogramowaniu exoplan: Biblioteki implantów wykorzystywane podczas planowania zabiegów, biblioteki tulei, biblioteki zestawów...

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl