Żywica Stomatologiczna Phrozen Dental Model

24 lis, 2022

Strona główna » Wytwarzanie » DRUKARKI 3D » Żywica Stomatologiczna Phrozen Dental Model

Żywica Stomatologiczna Phrozen Dental Model

Phrozen Water-Washable Dental Resin. Zmywalna wodą żywica dentystyczna Phrozen została specjalnie opracowana do szybkiego tworzenia bardzo dokładnych modeli dentystycznych.

Niezależnie od tego, czy drukujesz modele dentystyczne, szyny czy bardziej precyzyjne części dentystyczne, odpowiednie żywice mogą pomóc w szybkim i dokładnym spełnieniu Twoich potrzeb dentystycznych, dzięki czemu zwiększysz swoją produktywność.

Dzięki wynalezieniu drukarek 3D i żywicy dentystycznej, dentyści mogą teraz z łatwością produkować formy dentystyczne i inne części z niezwykłą precyzją i dokładnością w zaciszu własnych klinik i laboratoriów.

Po wybraniu drukarki LCD 3D musisz wybrać odpowiednią żywicę do swoich potrzeb dentystycznych. Phrozen oferuje kilka specyficznych żywic stomatologicznych. Jednak zupełną nowością jest żywica Phrozen Dental Model. Zmywalna wodą żywica dentystyczna — najlepsza do szybkiego i dokładnego drukowania 3D w stomatologii.

Chcesz szybko i wydajnie drukować modele dentystyczne 3D?

W takim razie żywica Phrozen Dental Model to najlepszy wybór. To najnowsza zmywalna wodą żywica dentystyczna, która jest idealna do tworzenia wysokiej jakości modeli dentystycznych niezwykle dokładnych, dzięki czemu nigdy nie musisz się martwić np. o dopasowanie wyfrezowanej licówki do modeli dentystycznych.

Dental Model

Charakterystyka

Dzięki niskiemu skurczowi i wysokiej precyzji, Phrozen Dental Model została zaprojektowana tak, aby wszystkie modele dentystyczne mogły doskonale odzwierciedlać swój kształt.

Żywica dentystyczna skraca również czas obróbki końcowej, ponieważ została zaprojektowana tak, aby można było ją od razu spłukać wodą zamiast specjalnym alkoholem.

Teraz możesz łatwo zmyć wydruk wodą, jeśli rozpuszczalniki alkoholowe nie są dla Ciebie dostępne.

Wysoka dokładność
Dzięki skanerowi wewnątrzustnemu Medit ponad 90% tolerancji mieści się w granicach ±0,05 mm na modelach dentystycznych 3D stworzonych przez zmywalną w wodzie żywicę dental model.

Z łatwością usuniesz pozostałości
Żywica zmywalna wodą została zaprojektowana tak, aby można ją było łatwo spłukać wodą, co oznacza, że nie potrzebujesz już etanolu ani IPA do czyszczenia żywicznych wydruków 3D.

Niski skurcz i wysoka precyzja
Przy niskim odkształceniu lub skurczu, żywica ta jest idealna do tworzenia idealnych modeli dentystycznych także do modeli dzielonych.

Niska lepkość
Żywica Phrozen Dental Model jest łatwa do drukowania i może być łatwo obrabiana dzięki niskiemu poziomowi lepkości.

Słaby zapach
Phrozen Water-Washable Dental Model jest pozbawiona ostrego zapachu i nie sprawi, że twoje miejsce będzie zajęte oparami żywicy.

Właściwości

Twardość powierzchni (Shore D): Shore 75 D
Wytrzymałość na rozciąganie: 1875 Mpa
I-Zod Ipmact: 3,04 KJ/m2
Waga: 1kg butelka

Polecane artykuły

Targi Krakdent 2023

Targi Krakdent 2023

Największe targi stomatologiczne w PolsceTargi Krakdent, to międzynarodowa wystawa produktów i usług z branży stomatologicznej, podczas której odbywają się również wykłady i konferencje naukowe skierowane do profesjonalistów zawodowo związanych z...

Aktualizacja Medit Model Builder

Aktualizacja Medit Model Builder

Aktualizacja Medit Model BuilderMedit wypuścił najnowszą aktualizację Medit Model Builder, zawierającą bardzo ciekawe nowe funkcje, które ulepszają korzystanie z aplikacji! Użytkownicy mogą teraz korzystać z zalet różnych form artykulatorów. Dzięki...

Funkcja Vat cleaning – Phrozen

Funkcja Vat cleaning – Phrozen

Funkcja czyszczenia wanienkiFunkcja Vat cleaningFunkcja czyszczenia wanienki rozświetla cały wyświetlacz LCD światłem UV przez kilka sekund, tworząc cienką warstwę utwardzonej żywicy na folii FEP. Sugerujemy wykonanie tej funkcji, jeśli wydruki 3D...