Zaznacz stronę

Termin

  • 22.03.2024
  • 24.05.2024
  • 05.07.2024
  • 13.09.2024

Godziny
9.30 – 18.00

Liczba miejsc
8 osób

Szkolenie z projektowania w exocad

Chcesz wiedzieć jak korzystać z exocad? Zapisz się na kurs, aby poznać, skonfigurować i używać exocad w swoich przypadkach. exocad, to niezwykle wydajne oprogramowanie CAD i jedna z najlepszych obecnie opcji na rynku.

Szkolenie przygotowane jest dla lekarzy i techników dentystycznych. Będzie obejmowało wprowadzenie do komputerowego projektowania prac protetycznych w exocad.

💰 Koszt szkolenia – 990 zł brutto

| Cena zawiera materiały dydaktyczne, przerwy kawowe oraz obiad.
Zapewniamy stanowiska komputerowe.

Dla kogo jest przeznaczone?

Kurs jest przeznaczony dla początkujących, którzy chcą nauczyć się obsługi najpopularniejszego programu do projektowania exocad. Idealny dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych wykorzystujących CAD/CAM. Pokazujemy oprogramowanie exocad od podstaw, łącznie z konfiguracją przypadku i omawiamy każdy szczegół i narzędzie. Pomożemy Ci poczuć się pewnie podczas korzystania z oprogramowania.

  • Poznasz zalety i wady programu exocad
  • Nabierzesz sprawności w użytkowaniu exocad
  • Rozpoczniesz od skonfigurowania ustawień, aż do projektowania
  • Poznasz narzędzia do projektowania w exocad i dowiesz się, jak najlepiej z nich korzystać
  • Otrzymasz wskazówki i porady kliniczne zapewniające udane projekty
  • Wykorzystasz skróty klawiszowe najczęściej używane i pomocne
Czego dotyczy szkolenie?

Podczas całodniowego warsztatu wprowadzimy Cię do komputerowego procesu projektowania struktur protetycznych w podstawowej wersji programu exocad. Praktyczne wskazówki poparte doświadczeniem prowadzącej, umożliwią poznanie najnowszych cyfrowych technologii i wykorzystanie ich w codziennej pracy. Warsztaty odbywają się w oparciu o technologie planowania i projektowania protetyki dostępne w oprogramowaniu exocad. Zajęcia praktyczne z projektowania prowadzone będą w taki sposób, aby każdy uczestnik miał możliwość samodzielnie przećwiczyć najpopularniejsze opcje programu.

𝟗:𝟑𝟎 – 𝟏𝟎:𝟎𝟎 Przywitanie, wstęp oraz krótkie omówienie agendy szkolenia.

𝟏𝟎:𝟎𝟎 – 𝟏𝟏:𝟎𝟎 Wprowadzenie do cyfrowej stomatologii oraz komputerowego projektowania prac protetycznych w najnowszych cyfrowych technologiach. Wstęp do protokołu pracy w cyfrowej stomatologii – od czego zacząć?

𝟏𝟏:𝟎𝟎 – 𝟏𝟏:𝟏𝟓 Przerwa kawowa. ☕

𝟏𝟏:𝟏𝟓 -𝟏𝟐:𝟑𝟎 Zdefiniowanie pracy protetycznej w exocad oraz omówienie interfejsu i definicji prac w DentalDB. Jakie możliwości daje nam podstawowe oprogramowanie exocad?

𝟏𝟐:𝟑𝟎 -𝟏𝟒:𝟎𝟎 Projektowanie w DentalCAD pełnokonturowych /częściowo zredukowanych uzupełnień protetycznych na przykładzie 3-punktowego mostu:

• zamiana biblioteki zębów,

• funkcja copy / mirror,

• anatomic reduction – cutback.

𝟏𝟒:𝟎𝟎 – 𝟏𝟓:𝟎𝟎 Obiad 🍴

𝟏𝟓:𝟎𝟎 – 𝟏𝟔:𝟎𝟎 Jak wykorzystać exocad w codziennej pracy?

𝟏𝟔:𝟎𝟎 -𝟏𝟔:𝟑𝟎 Tryb expert do podstawowych zadań podczas projektowania.

𝟏𝟔:𝟑𝟎 – 𝟏𝟔:𝟒𝟓 Przerwa kawowa. ☕

𝟏𝟔:𝟒𝟓 – 𝟏𝟕:𝟒𝟓 Jak wykorzystać podstawowe funkcje wersji bazowej exocad w projektowaniu cyfrowych wax’upów/mock’upów?

𝟏𝟕:𝟒𝟓 – 𝟏𝟖:𝟎𝟎 Wnioski końcowe oraz podsumowanie warsztatu.

 

mgr inż. tech. dent. Kamila Urban

Magister inżynier kierunku Inżynieria Materiałowa na specjalnościach Inżynierii Stomatologicznej oraz Inżynierii Materiałów Biomedycznych, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Chcąc połączyć wiedzę inżynierską i stomatologiczną, uzyskała tytuł Technika Dentystycznego po ukończeniu Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu.

Związana z komputerowym wspomaganiem wytwarzania zarówno od strony przemysłowej, jak i stomatologicznej. Uważa, że systemy CAD/CAM w stomatologii i technice dentystycznej to przede wszystkim lepsza jakość, krótszy czas wytwarzania i w związku z tym, większe zadowolenie pacjentów.

Pracownik Działu Wsparcia TAG Dental. Nieustannie szkoli się, aby jak najlepiej stawić czoła nawet najtrudniejszym problemom naszych klientów i poszerzać własne horyzonty.

Zapisz się na szkolenie

szkolenia@tagdental.pl
tel.: +48 32 307 40 03

Miejsce

TAG Dental
Porcelanowa 17
40-246 Katowice
Mapa dojazdu >

Posiadamy bezpłatny parking zabezpieczony szlabanem.