Skaner wewnątrzustny
Medit i500

W zestawie taniej!

 

Zadzwoń 32 307 40 03

Porozmawiaj z naszym doradcą o promocji.

Medit i500 w zestawie z wybranym produktem

Poniżej prezentujemy produkty, które możesz wybrać do swojego zestawu razem z nowoczesnym skanerem wewnątrzustnym Medit i500.

L

Bellus3D Dental Pro

 

L

Exocad DentalCAD

L

moduł Smile Creator

 

L

moduł Model Creator

 

L

Exoplan

 

L

Maestro 3d Ortho

 

Maestro

Skomponuj swój zestaw Medit i500

Wybierz dodatkowy produkt

Skaner wewnątrzustny Medit i500

 Skaner Medit i500 to wysoka wydajność, produktywność i atrakcyjna cena. Otwarta architektura i intuicyjna obsługa sprawi, że integracja skanera w Twojej klinice będzie przyjemnością. Medit i500 zaspokoi Twoje potrzeby, zoptymalizuje przepływu pracy i zagwarantuje elastyczność działania.


Mała końcówka
Mała końcówka skanująca Medit i500 jest korzystna zarówno dla użytkownika, jak i dla pacjenta – ułatwia manewrowanie, a pacjent nie odczuwa dyskomfortu.


Wysoka rozdzielczość

Medit i500 tworzy realistyczne obrazy o wysokiej rozdzielczości i bogactwie szczegółów. Pozwala na łatwe odróżnienie struktury zęba od tkanki miękkiej, a także na identyfikację linii preparacji i podcieni.


Skanowanie wideo

W Medit i500 skanowanie oparte jest o rejestr wideo – skaner w krótkim czasie przechwytuje więcej danych. Obraz rejestrowany jest w ten sposób przez dwie kamery, dając bardziej szczegółowe i wyraźne rezultaty.


Wysoka dokładność

In Vitro* In Vivo**
Odtwarzalność Precyzja
Punkt 5.3μm ± 0.34 3.2μm ± 0.49 10μm
Ćwiartka 17.3μm ± 0.43 6.3μm ± 0.63 25μm
Łuk 21.0μm ± 1.48 22.6μm ± 7.55 50μm

* Test dokładności in vitro został przeprowadzony przez Yonsei University College of Dentistry zgodnie z metodami przedstawionymi w części „Analiza porównawcza dokładności danych skanowania pojedynczego zęba, ćwiartkii pełnego łuku między dwoma typami skanera wewnątrzustnego, i500 i Trios 3 ”Ji-Man Park, 19 grudnia 2018 r.
** Test dokładności in vivo został przeprowadzony przez Medit.


Żywe kolory

Skaner wewnątrzustny Medit i500 rejestruje precyzyjne kolory, które pozwalają rozróżnić tkankę miękką, płytkę nazębną i zęby.


Sterowanie jednym przyciskiem

Pojedynczy przycisk skanera Medit i500 umożliwia użytkownikowi rozpoczęcie i zatrzymanie skanowania w dowolnym momencie, bez konieczności sięgania do komputera. Naciśnij przycisk raz, aby rozpocząć skanowanie lub je zatrzymać. Po zakończeniu skanowania przytrzymaj go, aby przejść do następnego etapu skanowania.


Lekki

Skanowanie może być niewygodne i męczące, zwłaszcza jeśli używasz ciężkiego skanera.
Wyeliminowano ten problem w skanerze Medit i500. Dzięki lekkiej i ergonomicznej głowicy skanującej, Twoja praca będzie bardzo wygodna.

Zapisując się do newslettera akceptuje politykę prywatności serwisu www.tagdental.pl