Zaznacz stronę

Medit Link program do skanowania

Skanuj za pomocą bezpłatnych, inteligentnych funkcji i aplikacji przeznaczonych do zabiegów dentystycznych.
Medit Link umożliwia poprawę jakości konsultacji z pacjentem, aby zapewnić lepsze opcje leczenia.

Wzmacnia komunikację z laboratoriami, dzięki systemowi opartemu na chmurze w czasie rzeczywistym.

Poznaj ulepszony Medit Link

Każdy skaner Medit jest dostarczany z bazowym oprogramowaniem MeditLink do zarządzania przepływem pracy i komunikacji. Medit Link jest bezpłatnym programem, aktualizowanym na bieżąco, do którego nie jest potrzebna licencja.

Niezwykle prosty program

Medit Link integruje cały przepływ pracy CAD/CAM i pozwala uzupełnić dane przypadki dentystyczne za pomocą kilku prostych kliknięć. Bezproblemowa integracja skanera, intuicyjne oprogramowanie do skanowania, przechowywanie danych skanowania w chmurze i łatwe zarządzanie plikami pomagają uprościć przepływ pracy.
 
Platforma umożliwia także rozwój Twojej firmy poprzez rozbudowę sieci: składanie zamówień, śledzenie przesyłek i dokonywanie płatności z Medit Link. Dodatkowo wizualizacja przypadków pomaga pacjentowi wyobrazić sobie jego nowy uśmiech i zapewnić lepsze wrażenia podczas leczenia.

Lepsza komunikacja i współpraca

Medit Link to narzędzie do współpracy, które ułatwia komunikację między dentystami a laboratoriami, aby wspierać skoncentrowane na pacjencie cyfrowe przepływy pracy w stomatologii. Zintegrowana pamięć masowa w chmurze i otwarta architektura danych zapewniają optymalizację wydajności, jednocześnie wspierając codzienne procesy CAD, dzięki narzędziom do zarządzania pracy i do komunikacji, w czasie rzeczywistym.

Oprogramowanie Medit Link to mózg całego systemu. Program uruchamia skaner i przechowuje dane, także w chmurze. Medit poświęcił wiele czasu i zasobów na rozwój tego oprogramowania, co zaowocowało znacznymi ulepszeniami. Jest to ogólnie bardzo dobre oprogramowanie skanera. Dobrze wykonuje swoją pracę i ma intuicyjny interfejs użytkownika.

Pulpit nawigacyjny Medit Link wygląda estetycznie i umożliwia przeglądanie skanów, statusu zlecenia dla pracowni, wykorzystania danych w chmurze, miejsca do przechowywania danych, czy przypomnień o konieczności powtarzania kalibracji – wszystko w jednym miejscu. Umożliwia również śledzenie różnych wskaźników, takich jak liczba skanów miesięcznie, co jest dodatkowym plusem. 

To oprogramowanie wykracza poza zwykłe skanowanie pacjentów i zawiera kilka narzędzi do zarządzania biznesem i wydajnością.

Praca online

Czas potrzebny na przetwarzanie i przesyłanie danych do chmury znacznie się poprawił. Przetwarzanie skanów zostało zoptymalizowane i odbywa się szybko poprzez oprogramowanie. Przesyłanie do chmury to coś, do czego trzeba się przyzwyczaić, natomiast praca w trybie offline jest równie łatwa i bezproblemowa.

Do płynnego działania oprogramowania potrzebne jest dobre połączenie internetowe, nawet jeśli nie chcesz korzystać z pamięci w chmurze. 

Jednym z istotnych czynników, które należy wziąć pod uwagę jest to, jak bardzo oprogramowanie jest wymagające na sprzęcie komputerowym. Podobnie jak inne programy CAD/CAM, ten programy jest bardzo wymagający.

Przed zakupem należy upewnić się, że komputer spełnia odpowiednie wymagania sprzętowe. Komputer powinien być wystarczająco dobry, aby uruchomić oprogramowanie i płynnie się w nim poruszać. Bez spełnienia tych wymagań, możesz spodziewać się powolnego skanowania i wolnego przetwarzania. Sprawdź wymagania sprzętowe dla Medit i700 >

Medit Apps

Rozpocznij przygodę z aplikacjami Medit

Nie musisz w ogóle mieć skanera (Medit Smile Design działa na obrazach 2D), aby zacząć tworzyć swój pierwszy przepływ pracy w Medit Apps.

Jak je pobrać?

  1. Utwórz lub zaloguj się na swoje konto Medit Link (meditlink.com), pobierz program i przejdź do App Box.
  2. Znajdź aplikację, którą chcesz wypróbować, i kliknij przycisk Zainstaluj.

Wszystkie aplikacje Medit są bezpłatne.

Medit Apps

Aplikacje Medit Link służą do celów ilustracyjnych i powinny być wykorzystywane wyłącznie do konsultacji z pacjentami.

Dzięki Medit Apps usprawnisz komunikację z pacjentem

Aplikacje Medit mają na celu poprawę komunikacji z pacjentem i akceptacji leczenia. Pokaż pacjentowi jego przyszły uśmiech i usprawnij pracę, porzucając modele.

Ortho Simulation

Medit Ortho Simulation pomaga pacjentowi zwizualizować potencjalne wyniki kilku scenariuszy leczenia ortodontycznego. Możesz załadować do trzech różnych scenariuszy, dodać dane zeskanowanej twarzy, a pacjent zobaczy swój przyszły uśmiech.

Medit

Crown Fit

Dzięki Medit Crown Fit lekarze mogą przeprowadzić bezmodelowe dopasowanie korony. Po wyrównaniu przygotowanego obszaru i danych korony, oprogramowanie może wskazać, gdzie mogą być potrzebne zmiany.
Medit

Smile Design

Pokaż pacjentowi jego przyszły uśmiech z Medit Smile Design. Załaduj zdjęcie pacjenta i obraz jego zębów, żeby w szybki i prosty sposób pokazać, jak mógłby wyglądać po leczeniu.
Medit

Compare

Medit Compare to proste w użyciu narzędzie do analizy danych, które pozwala zarówno ekspertom, jak i początkującym zobaczyć różnice w dwóch lub więcej zestawach danych skanowania. Nałóż dwa różne zestawy danych skanowania i zobacz chropowatość powierzchni, krzywiznę i odchylenie danych.

Medit

Calibration Wizard

Kreator kalibracji obsługuje kalibrację wszystkich skanerów wewnątrzustnych Medit. Skanery można łatwo kalibrować bez uruchamiania programu Medit Scan for Clinics.

Medit Kreator kalibracji

Model Builder

Aplikacja Medit Konstruktor Modeli pomaga szybko i łatwo tworzyć modele fizyczne z cyfrowych danych po zeskanowaniu jamy ustnej. Możesz utworzyć bazę z zeskanowanymi danymi, dołączyć do niej artykulator, aby sprawdzić stan okluzji i zobaczyć punkty styczne okluzji.

Medit Model Builder

DCM Converter

Medit Konwerter DCM pomoże Ci przekonwertować pliki 3Shape DCM do formatu, który można wykorzystać w systemie Medit.

Medit

Kup lub wypożycz MEDIT i700

Skaner wewnątrzustny

Zapewniamy wsparcie, wdrożenie i szkolenia

Kup

Cyfrowa stomatologia w zasięgu ręki!

Lub 3 miesięczny okres użyczenia oparty na współpracy z laboratorium poprzez zlecanie prac do CEREClab.

Medit

Dowiedz się więcej o zarządzaniu przepływem pracy i określonych funkcjach, oglądając krótkie filmy, prezentujące rzeczywiste przypadki w aplikacjach Medit.

Zamów skaner wewnątrzustny Medit i700

+ 48 32 307 40 03
sprzedaz@tagdental.pl