Zaznacz stronę
Promocja

Medit z exocadem

Skaner laboratoryjny T310, T510, T710

Zestaw z oprogramowaniem, szkoleniem i wsparciem

Co możesz zyskać?

  • Całodniowe szkolenie w Gabinecie
  • Dodatkowe szkolenie w siedzibie TAG Dental
  • Wsparcie zdalne przez cały okres aktualizowanej licencji
  • Promocyjne ceny modułów exocada
Medit T310 z exocadem

Skaner laboratoryjny Medit oraz specjalistyczne oprogramowanie exocad

Zestaw dopasowany do Twoich potrzeb – idealna oferta promocyjna.
Promocja obejmuje łączny zakup wybranego skanera laboratoryjnego Medit oraz najnowszego oprogramowania exocad Dental CAD z licencją Core Flex w okazyjnej cenie. Dodatkowo zapewniamy szkolenie instalacyjne, szkolenie uzupełniające w naszej siedzibie oraz wsparcie zdalne świadczone wyłącznie dla kluczy z ważnym kontraktem aktualizacyjnym exocad i/lub w trakcie trwania gwarancji Medit, a także tańsze moduły exocada.

L

Medit T310, T510, T710

Medit

L

oprogramowanie exocad

    exocad licencje

Skaner laboratoryjny

Medit w odnowionej serii skanerów laboratoryjnych, wytworzy najbardziej skomplikowane mosty i belki implantologiczne wymagające najwyższej dokładności skanowania.

Dzięki technologii skanowania niebieskim światłem, seria T jest w stanie rejestrować najwyższej jakości obrazy z dużą dokładnością. 

Oprogramowanie

exocad jest niezawodny i skonstruowany tak, aby poradzić sobie z każdym zadaniem jakie przed nim postawisz.

Program pracuje w systemie modułowym, jednak już jego podstawowa wersja daje ogromne możliwości, które zaspokoją większość codziennych potrzeb.

Wyjątkowa promocja na zestaw

Skorzystaj ze zniżki cenowej w ramach zakupu proponowanych produktów jako komplet: wybrany model skanera laboratoryjnego Medit, oprogramowanie bazowe exocad, szkolenie instalacyjne oraz wsparcie zdalne, a także tańsze moduły dodatkowe.

Dobrze dobrany zestaw, pozwoli na zbudowanie nowoczesnego warsztatu protetycznego bez konieczności korzystania z zewnętrznych pracowni.

Skaner, który sprawdzi się w Twojej pracowni

Medit

Medit T510, to najnowsza technologia z zaawansowanym, nowym systemem kamer z podwójną rozdzielczością 2.0 MP zapewnia wyjątkową wydajność i jakość danych. Seria skanerów protetycznych Medit T zapewnia doskonałą przejrzystość pracy, oszczędzając jednocześnie cenny czas i pieniądze, minimalizując liczbę prób i błędów w celu dopasowania odbudowy.

Model T510, należy do serii najszybszych skanerów laboratoryjnych. Dzięki szybkiemu silnikowi skanującemu i wysoko wydajnemu algorytmowi oprogramowania, skaner może zeskanować pełny łuk w 12 sekund.

Zaawansowany, szybki system pozycjonowania nowej serii T został zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności laboratorium, przyspieszeniu przepływu pracy i zwiększeniu produktywności.

Oprogramowanie exocad

Cyfrowa stomatologia bez ograniczeń

exocad zasłynął w branży CAD/CAM szybkością działania i łatwością obsługi, co pozwala znacznie obniżyć koszty wdrożenia i maksymalizować produktywność. Jest niezawodnym i solidnym narzędziem w codziennej pracy, nawet w najbardziej zaawansowanych przypadkach.

Prosty interface sprawia, że jest doskonałym narzędziem dla początkujących, jednak w rękach doświadczonych użytkowników daje ogromne możliwości.

Siłą oprogramowania jest otwarta architektura, która w szybko zmieniającym się świecie cyfrowej stomatologii, daje niemal nieograniczone możliwości rozwoju.

exocad

Zamów zestaw skaner Medit + exocad