Zaznacz stronę

Termin

  • 06.09.2024
  • 13.12.2024

Godziny
9.00 – 18.00

Liczba miejsc
10 osób

💰 Koszt szkolenia – 1500 zł brutto

Cena zawiera materiały dydaktyczne, przerwy kawowe oraz obiad.
Zapewniamy stanowiska komputerowe.

Co obejmuje?

Jest to kurs praktyczny dla wszystkich, którzy rozpoczynają pracę z implantami w programie exocad. Gwarantowana niezbędna wiedza teoretyczna, podstawowe funkcjonalności programu związane z projektowaniem łączników indywidualnych i prac przykręcanych, a także przygotowanie modeli do druku 3D.

Szkolenie będzie prowadzone w formie warsztatu. Zapewniamy stanowiska wyposażone w komputer z najnowszym oprogramowaniem exocad Elefsina.

   

 

𝟗:𝟑𝟎 – 𝟏𝟎:𝟎𝟎 Przywitanie, wstęp oraz krótkie omówienie agendy szkolenia.

𝟏𝟎:𝟎𝟎 – 𝟏𝟏:𝟎𝟎 Wprowadzenie do cyfrowej stomatologii oraz komputerowego projektowania prac protetycznych w najnowszych cyfrowych technologiach. Wstęp do protokołu pracy w cyfrowej stomatologii – od czego zacząć?

𝟏𝟏:𝟎𝟎 – 𝟏𝟏:𝟏𝟓 Przerwa kawowa. ☕

𝟏𝟏:𝟏𝟓 -𝟏𝟐:𝟑𝟎 Łącznik indywidualny, czy korona przykręcana? Rozpoczynamy projektowanie!

  • Projektowanie korony przykręcanej z przekierowaniem otworu.

𝟏𝟐:𝟑𝟎 – 𝟏𝟒:𝟎𝟎 Projektowanie hybrydowego łącznika indywidualnego wraz z koroną w pełnym protokole cyfrowym.

𝟏𝟒:𝟎𝟎 – 𝟏𝟓:𝟎𝟎 Obiad.🍴

𝟏𝟓:𝟎𝟎 – 𝟏𝟔:𝟎𝟎 Projektowanie mostów z poziomu MultiUnit Abutment.

𝟏𝟔:𝟎𝟎 – 𝟏𝟔:𝟑𝟎 Protokoły postępowania laboratoryjnego.

𝟏𝟔:𝟑𝟎 – 𝟏𝟔:𝟒𝟓 Przerwa kawowa. ☕

𝟏𝟔:𝟒𝟓 – 𝟏𝟕:𝟒𝟓 Model Creator – przygotowanie modeli do druku 3D.

𝟏𝟕:𝟒𝟓 – 𝟏𝟖:𝟎𝟎 Wnioski końcowe oraz podsumowanie warsztatu.

 

mgr inż. tech. dent. Jarosław Cmokowicz

exocad Expert z wyboru!

Od 2011 roku zawodowo związany z cyfrowymi technologiami. Doświadczenie zdobywał pracując w renomowanych laboratoriach i centrach frezowania, gdzie zajmował się wykonywaniem rozległych projektów implantologicznych w technologii CAD/CAM.

Na co dzień wykonuje prace protetyczne w pełnym protokole cyfrowym, wykorzystującym m.in. cyfrowy projekt uśmiechu, nawigację chirurgiczną, natychmiastowe obciążenia z uwzględnieniem wirtualnej artykulacji.

Posiada rozległą wiedzę na temat systemów CAD/CAM, zarówno od strony projektowej, jak i wytwarzania, a przede wszystkim posiada bogate doświadczenie w ich wykorzystaniu w codziennej pracy laboratorium.

 

tech. dent. Wiktoria Granek 

Od 2015 roku związana z branżą. Absolwentka kierunku Technik dentystyczny Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu. Poszerzając swoje horyzonty ukończyła Psychologię w Biznesie na Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Ma ogromną pasję do udoskonaleń technologii cyfrowych z zakresu Protetyki Stomatologicznej.

Pracownik Działu Wsparcia TAG Dental. Współprowadzi szkolenia dla Stomatologów i Techników dentystycznych z zakresu obsługi oprogramowania exocad, MeditLink oraz skanerów i drukarek 3D. Dąży do rozszerzenia najnowszych rozwiązań technologicznych w stomatologii.

Od początku swojej ścieżki zawodowej pracowała na stanowiskach obsługujących systemy CAD/CAM oraz ceramiki, nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w technologii cyfrowej stomatologii.

Zapisz się na szkolenie

szkolenia@tagdental.pl
tel. +48 32 307 40 03

Miejsce

TAG Dental
Porcelanowa 17
40-246 Katowice
Mapa dojazdu >

Posiadamy bezpłatny parking zabezpieczony szlabanem.