Zaznacz stronę
Kursy dla lekarzy i techników

Szkolenia w TAG Dental

Prowadzone przez Certyfikowanych Trenerów

Zapisz się na najbliższy termin

Termin

Godziny
9.00-18.00

Liczba miejsc
12 osób

Szkolenie ze skanowania Medit

Szkolenie dla początkujących użytkowników skanerów wewnątrzustnych Medit. Zapoznamy Państwa z podstawowymi zasadami obsługi skanera, zaletami jakie daje oprogramowanie Medit Link, a przede wszystkim nauczymy poprawnego skanowania pacjentów.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się ze skanowaniem różnorakich przypadków klinicznych (modele ćwiczebne), a także sprawdzić swoje umiejętności skanowania nie tylko w teorii.

Cena za całość od osoby
💰 1200 zł brutto
| Cena zawiera materiały dydaktyczne, przerwy kawowe oraz obiad.
Zapewniamy stanowiska komputerowe.

Będziemy pokazywać możliwości skanera Medit i700, porównamy go z pozostałymi modelami Medit i700w oraz Medit i600 oraz przeprowadzimy warsztaty z nauką posługiwania się urządzeniem oraz obsługą oprogramowania dedykowanego do skanowania. 

Skupimy się na przejściu z pracy analogowej na cyfrową i korzyściach z tym związanych. Jaką rolę pełnią urządzenia takie jak skanery w Cyfrowym Przepływie Pracy?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które:

  • Nie pracowały ze skanerami Medit i600, i700, i700w – zapoznamy się z ich możliwościami i zasadami działania.
  • Pracują z którymkolwiek modelem skanera Medit (i500, i600, i700, i700w) – zagłębisz się w niestandardowe sytuacje i potrzeby laboratoriów.
  • Pracujących z innymi skanerami wewnątrzustnymi – poznasz istniejące alternatywy w naszej branży.

𝟗:𝟑𝟎 – 𝟏𝟎:𝟎𝟎 Przywitanie, wstęp oraz krótkie omówienie agendy szkolenia.

𝟏𝟎:𝟎𝟎 – 𝟏𝟏:𝟎𝟎 Zasady skanowania wewnątrzustnego uwzględniające podstawowy obsługi skanera

𝟏𝟏:𝟎𝟎 – 𝟏𝟏:𝟏𝟓 Przerwa kawowa. ☕

𝟏𝟏:𝟏𝟓 -𝟏𝟒:𝟎𝟎 Omówienie podstawowych funkcji w oprogramowaniu MeditLink

  • Zakładanie karty pacjenta
  • Pokaz skanowania na żywo oraz omówienie strategii
  • Analiza wykonanych skanów
  • Eksport danych, dołączanie dodatkowych plików do przypadku, komunikacja z laboratorium

𝟏𝟒:𝟎𝟎 – 𝟏𝟓:𝟎𝟎 Obiad.🍴

𝟏𝟓:𝟎𝟎 – 𝟏𝟔:𝟎𝟎 Samodzielna praca ze skanerem na wielu przypadkach szkoleniowych (modele ćwiczebne).

𝟏𝟔:𝟎𝟎 -𝟏𝟔:𝟑𝟎

𝟏𝟔:𝟑𝟎 – 𝟏𝟔:𝟒𝟓 Przerwa kawowa. ☕

𝟏𝟔:𝟒𝟓 – 𝟏𝟕:𝟒𝟓

𝟏𝟕:𝟒𝟓 – 𝟏𝟖:𝟎𝟎 Wnioski końcowe oraz podsumowanie warsztatu.

 

Wiktoria Granek Tech. dent. Wiktoria Granek

 

Od 2015 roku związana z branżą. Absolwentka kierunku Technik dentystyczny Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu. Poszerzając swoje horyzonty ukończyła Psychologię w Biznesie na Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Ma ogromną pasję do udoskonaleń technologii cyfrowych z zakresu Protetyki Stomatologicznej.

Pracownik Działu Wsparcia TAG Dental. Współprowadzi szkolenia dla Stomatologów i Techników dentystycznych z zakresu obsługi oprogramowania exocad, MeditLink oraz skanerów i drukarek 3D. Dąży do rozszerzenia najnowszych rozwiązań technologicznych w stomatologii.

Od początku swojej ścieżki zawodowej pracowała na stanowiskach obsługujących systemy CAD/CAM oraz ceramiki, nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w technologii cyfrowej stomatologii.

 

Kamila Kokot Tech. dent. Kamila Urban

 

Magister inżynier kierunku Inżynieria Materiałowa na specjalnościach Inżynierii Stomatologicznej oraz Inżynierii Materiałów Biomedycznych, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Chcąc połączyć wiedzę inżynierską i stomatologiczną, uzyskała tytuł Technika Dentystycznego po ukończeniu Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu.

Związana z komputerowym wspomaganiem wytwarzania zarówno od strony przemysłowej, jak i stomatologicznej. Uważa, że systemy CAD/CAM w stomatologii i technice dentystycznej to przede wszystkim lepsza jakość, krótszy czas wytwarzania i w związku z tym, większe zadowolenie pacjentów.

Pracownik Działu Wsparcia TAG | Dental. Nieustannie szkoli się, aby jak najlepiej stawić czoła nawet najtrudniejszym problemom naszych klientów i poszerzać własne horyzonty.

 

Filip Pudło

 

Od 2010 roku zawodowo związany z branżą CAD/CAM. Doświadczenie zdobywał pracując w renomowanych laboratoriach i centrach frezowania.

W TAG Dental zajmuje się sprzedażą i prezentacją flagowych produktów. Oprócz prowadzenia kluczowych klientów, szkoli lekarzy i techników dentystycznych z obsługi i użytkowania systemów, oprogramowania i urządzeń.

 

Tomasz Gołąb Certyfikowany Trener exocad
Tomasz Gołąb

 

Właściciel firmy TAG Dental, zajmującej się wdrażaniem cyfrowych technologii w laboratoriach i gabinetach stomatologicznych. Autoryzowany przedstawiciel i certyfikowany trener, m.in. exocad/exoplan, Medit, Phrozen3D, WorkNC CAM.

Z branżą stomatologiczną związany od 2011 roku. Prowadząc jedno z pierwszych polskich centrów frezowania, zdobył szeroką wiedzę o technologiach CAD/CAM i procesach wytwarzania uzupełnień protetycznych w cyfrowych protokołach, ze szczególnym uwzględnieniem prac implantoprotetycznych.

Zwolennik otwartych systemów CAD/CAM. Uważa, że technologia nie powinna definiować protokołów stomatologicznych, a je wspomagać.

Ukończył wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze.

Zapisz się na szkolenie

szkolenia@tagdental.pl
tel. +48 32 307 40 03

Miejsce

TAG Dental
Porcelanowa 17
40-246 Katowice
Mapa dojazdu >

Posiadamy bezpłatny parking zabezpieczony szlabanem.