Zaznacz stronę

Meble Zilfor

DLA GABINETU

Nowoczesne meble dentystyczne Zilfor, to idealne wyposażenie pracowni i gabinetów.

 

Totem sanitarny

Sanistacja

To zupełnie nowe urządzenie sanitarne, które dzięki doskonałemu połączeniu nowoczesnego designu i praktyczności stanowi idealną opcję dla każdego rodzaju środowiska i użytkownika.

Sanistacja została zaprojektowana, aby zebrać w jednym urządzeniu cały niezbędny materiał  do prawidłowego wykonywania dowolnej czynności. Jest dostosowana do każdej przestrzeni i do łatwego czyszczenia, dzięki zaokrągleniom w rogach. Zapewnienia higienę na najwyższym poziomie, ponieważ każdy zużyty produkt jest usuwany bez kontaktu z konstrukcją.

PRISM

CZYSTE LINIE

Zabieg stomatologiczny – linia PRISM

Linia PRISM charakteryzuje się bardzo nowoczesnym stylem, a dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji i doskonałej modułowości elementów, daje możliwość wyboru podstawy szafek pomiędzy systemem na nogach aluminiowych; z panelami bocznymi lub z zamkniętą podstawą, aż do podwieszanej meblościanki inspirowanej bardziej zaawansowanym projektem. 

Dostępne są różne blaty robocze: laminowane, warstwowe, Corian® lub szklane, wykonane z materiałów o wysokiej wydajności, a także łatwe do czyszczenia. Do wyboru jest również szeroki wybór zlewozmywaków. 

EDRO

WYSOKA PRAKTYCZNOŚĆ

Zabieg stomatologiczny – linia EDRO

Linia EDRO to praktyczny i elastyczny system: czysty i ponadczasowy styl. To rozwiązanie wykorzystujące maksimum przestrzeni, dzięki obecności zamkniętego cokołu, który pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni. Wszystkie elementy możesz skomponować według własnych potrzeb i upodobań.

EDRO zapewnia szeroką gamę kolorystyczną oraz możliwość wyboru typu blatu, który może być wykonany z wysokowydajnych materiałów, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Możesz wybrać spośród materiałów tj. laminat, Corian®, czy szkło. Do wyboru jest również szeroki wybór zlewozmywaków.

PROCLENZ

CENTRUM STERYLIZACJI

Centrum sterylizacji – PROCLENZ

W procesie sterylizacji szczególną uwagę zwraca się na pracę z wodą, dlatego meble Zilfor projektowane są w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Dzięki rozkładanemu blatowi, różne wielofunkcyjne urządzenia otwierane od góry, można zintegrować z głównym korpusem zestawu, jako innowacyjny systemem oszczędzający miejsce. 

Możesz wybrać elegancję zamkniętej podstawy u dołu lub wygodę otwartego cokołu, która pomaga zachować nienaganną higienę.

Jednostki mobilne

Szafki na kółkach

Szafki mobilne Zilfor

Elementy o kompaktowych i eleganckich liniach, szafki na kółkach są najlepszym rozwiązaniem do optymalizacji przestrzeni wewnątrz gabinetu. Są wyposażone w różnego rodzaju blaty z uchwytem, ​​aby wygodnie zmieniać ich położenie podczas pracy. Różne wkłady z wysuwanymi tacami i dnem z PVC pozwalają na indywidualne dostosowanie wnętrza szuflad, a jednocześnie zapewniają niezwykle łatwe czyszczenie.

ATLAS

Stacja sieciowa

Wózki i stacja sieciowa ATLAS

Wszystkie wózki charekteryzują się stonowaną i elegancką linią. Są praktycznymi akcesoriami wyposażenia, jak i przydatnymi elementami. Przede wszystkim, są racjonalnym rozwiązaniem w organizacji pracy dentystów i asystentów.

ATLAS, to idealny wózek do każdego rodzaju komputera. Przesuwne gniazdo i półka sprawiają, że nadaje się do różnych zastosowań w codziennej pracy. Panel przedni można zdjąć, aby zrobić miejsce na wieżę komputera. Z tyłu znajduje się otwór na kabel do gniazda elektrycznego.