Zaznacz stronę
itero skaner wewnątrzusyny

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma stała się oficjalnym dystrybutorem skanerów iTero. Jako jedyni w Polsce mamy w swojej ofercie całą gamę modeli, dzięki czemu nie musisz ograniczać swojego wyboru.

Początki marki iTero to branża protetyczna. Dlatego skanery wewnątrzustne iTero doskonale wspomagają wizualizację zabiegów protetycznych – od koron i mostów po licówki, nakłady i wiele więcej.

Wszystkie skanery iTero zostały opracowane z myślą o uproszczeniu przepływu pracy, zwiększeniu precyzji klinicznej i poprawie doświadczeń pacjenta.

Rozszerz swoje możliwości

Skanery wewnątrzustne iTero jako jedyne na świecie są kompatybilne z systemem leczenia ortodontycznego Invisalign.

Wdrożenie cyfrowej ortodoncji, spowoduje wzrost liczby pacjentów w Twoim gabinecie oraz pozytywnie wpłynie na zadowolenie Klientów.

Oszczędzaj czas

Czy wiesz, że wykonanie cyfrowego wycisku zajmuje o 59% mniej czasu niż wycisku konwencjonalnego? To niezwykle ważna informacja zarówno dla gabinetu, jak dla Klientów, którzy cenią swój czas.

Nie ograniczaj się

System MyiTero jest w pełni otwarty, dzięki czemu nie musisz martwić się o połączenie ze swoim programem CAD/CAM. Dodatkowo otrzymasz dostęp do nielimitowanej chmury, w której możesz przechowywać przypadki.

Bez względu na to, na jakim etapie cyfryzacji akurat się znajdujesz, pomożemy Ci w realizacji nowego celu. Nasze rozwiązania pomogą Ci usprawnić pracę w gabinecie, zaangażują pacjentów w planowanie leczenia oraz podniosą jakość wykonywanych usług . Wkroczmy w tę przyszłość razem.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

DOŁĄCZ DO NAS