Zaznacz stronę
Kursy dla lekarzy i techników

Szkolenia w TAG Dental

Prowadzone przez Certyfikowanych Trenerów

Zapisz się na najbliższy termin

exocad Basic — więcej niż myślisz

exocad Basic — Implanty

exocad Basic — Protezy szkieletowe

exocad Basic — Szyny i wirtualny artykulator

exocad Advanced — Cyfrowy wax’up

Medit Academy — Skanowanie wewnątrzustne

Szkolenie z druku 3D

Szkolenie z druku 3D 

Szkolenie przeprowadzamy na drukarkach Phrozen

Termin

Wybieramy wspólnie z Klientem

Rodzaj kursu

Szkolenie indywidualne u Klienta lub w naszej siedzibie

Drukowanie 3D

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć prace z drukiem 3D albo chcesz udoskonalić swoje umiejętności, jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Skontaktuj się z nami, umów się na szkolenie.

Zapraszamy na indywidualne szkolenia z druku 3D, na których pokazujemy wszystko od A do Z. Dobieramy żywice, ustawiamy parametry, drukujemy modele, pokazujemy pełną obróbkę z materiałem i obsługę urządzeń.

Czy wiesz jakie dokładnie urządzenia i materiały sa niezbędne, aby zacząć drukować? Doradzamy według zapotrzebowania i indywidualnych preferencji, najbardziej odpowiedni model drukarki, oprogramowanie, myjkę ultradźwiękową, lampę UV, wszystkie materiały oraz żywice.

Prowadzimy praktyczne zajęcia indywidualne, pomagamy przy wyborze, doradzamy, uczymy obsługi.

Szkolenie przeprowadzamy na drukarkach Phrozen 3D serii Sonic – przeznaczonych dla stomatologii. Dzięki rozdzielczości 4K są idealne do drukowania wszelkiego rodzaju niezwykle skomplikowanych i drobnych prac.

Cena za całość od osoby
4 500 zł brutto

| Szkolenie dopasowane indywidualnie

 

Przyjeżdżamy i szkolimy z podstaw druku 3D oraz obsługi urządzeń.
 
– wstęp do oprogramowania ChituBox lub określonego wg danego modelu drukarki,
– przygotowanie stanowiska do druku,
– drukowanie i postprocessing 3D,
– dobra obsługa i amortyzacja drukarek,
– dobór odpowiednich urządzeń oraz materiałów.
 
Układamy program szkolenia indywidualnie dla każdego Klienta.
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i stać się samowystarczalny? Daj nam znać czego potrzebujesz, dopasujemy szkolenie do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Wiktoria Granek tech. dent. Wiktoria Granek

 

Od 2015 roku związana z branżą. Absolwentka kierunku Technik dentystyczny Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu. Poszerzając swoje horyzonty ukończyła Psychologię w Biznesie na Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Ma ogromną pasję do udoskonaleń technologii cyfrowych z zakresu Protetyki Stomatologicznej.

Pracownik Działu Wsparcia TAG Dental. Współprowadzi szkolenia dla Stomatologów i Techników dentystycznych z zakresu obsługi oprogramowania exocad, MeditLink oraz skanerów i drukarek 3D. Dąży do rozszerzenia najnowszych rozwiązań technologicznych w stomatologii.

Od początku swojej ścieżki zawodowej pracowała na stanowiskach obsługujących systemy CAD/CAM oraz ceramiki, nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w technologii cyfrowej stomatologii.

 

Kamila Kokot Tech. dent. Kamila Urban

 

Magister inżynier kierunku Inżynieria Materiałowa na specjalnościach Inżynierii Stomatologicznej oraz Inżynierii Materiałów Biomedycznych, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Chcąc połączyć wiedzę inżynierską i stomatologiczną, uzyskała tytuł Technika Dentystycznego po ukończeniu Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu.

Związana z komputerowym wspomaganiem wytwarzania zarówno od strony przemysłowej, jak i stomatologicznej. Uważa, że systemy CAD/CAM w stomatologii i technice dentystycznej to przede wszystkim lepsza jakość, krótszy czas wytwarzania i w związku z tym, większe zadowolenie pacjentów.

Pracownik Działu Wsparcia TAG | Dental. Nieustannie szkoli się, aby jak najlepiej stawić czoła nawet najtrudniejszym problemom naszych klientów i poszerzać własne horyzonty.

Umów się na szkolenie

szkolenia@tagdental.pl
tel.: +48 32 307 40 03

Miejsce

Szkolenie w naszej siedzibie lub na życzenie u Klienta.

TAG Dental
Porcelanowa 17
40-246 Katowice
Mapa dojazdu >

Posiadamy bezpłatny parking zabezpieczony szlabanem.

Poniżej krótki filmik przedstawiający obróbę końcową druku 3D.